Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik akartatok lenni gyerekkoro...

Mik akartatok lenni gyerekkorotokban, és a szüleitek mennyire befolyásolták a döntésed? Kitartottál az álmaid mellett vagy teljesen más szakmában dolgozol?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Egész életemben nyomozó akartam lenni vagy mentőtiszt. Egyik sem jött össze, tanítónő lettem. Sokban befolyásolt anyukám, de nem bánom. Szerinte egyik szakmát sem bírtam volna lelkileg. Igaza van. Most tanítok, el sem tudnám képzelni, hogy bármelyik kisgyereket elveszítsem, pedig a másik kettő szakmában sajnos előfordul, hogy gyerekekkel kell "dolgozni".
2016. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Én gyerekként állat orvos akartam lenni mert imádtam/imádom az állatokat csak egy idő után rájöttem hogy ez nem annyibol ál hogy egész nap simogathatom meg cirógathatom őket hanem műteni kell őket ahoz meg nincs nyomrom egy vérvétel is ki akaszt. Most pénzügyet tanulok az egyetemen és a banki illetve az ingatlanos szakma érdekel. A szüleim nagyon örülnek ennek hála istennek és mindenben támogatnak.

19/n

2016. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%
#2 bocsi a helyesírásért telóról vagyok
2016. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Én gazdag és boldog akartam lenni világ életemben, és ez még mindig így vagy :D
2016. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Nyugdíjas :D


Viccet félretéve katona, sokat kommandoztunk a haverokkal.

Csak hát a való életben nem úgy mennek a dolgok , mint a "játékba" . Magyarorszagon amugy sem tudtam volna sokat kezdeni magammal. Külföldre meg minek menjek mas hazajaert harcolni.

2016. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
gyerekkent alaltorvos akartam lenni, aztan rajottem, h a real targyak nem igazan mennek, igy 10 evesen elhataroztam, h jogasz leszek, m tudtam, h a felveteli tori-magyar, amit imadtam. El is vegeztem az egyetemet, egy ideig dolgoztam is jogaszkent, aztan kulfoldre koltoztem es a sales-ben kotottem ki :D
2016. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

egeszen kicsi koromtol kezdve vadaszpilota akartam lenni, a szuleim meg elnezo mosollyal nyugtaztak :)


Aztan 13-14 eves koromban rajottem hogy ez teljesen irrealis elkepzeles, tobb okbol is.


Mernok lettem, nem bantam meg.

2016. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vettem észre,hogy a gyerekkori álmodozást nem szokták letörni a szülők.De ha oda kerül a sor,akkor már szeretnek beleszólni és lebeszélni a gyereket.

Én állatorvos szerettem volna lenni.Később humán orvos vagy mérnök. Végül mérnöki irányban tanulok tovább.A szüleim nem igazán támogattak, a saját elképzelésüket akarták rámerőltetni.De kitartottam a mérnöki dolog mellett.

Lassan végzek.Nem bántam meg, de egyértelmű,hogy könnyebb lett volna,ha a szüleim által javasolt szakra megyek.

2016. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd akartam lenni kb. 8-9 éves korom óta. Most az vagyok. :) Támogattak mindig, de akármit választok, így lett volna.
2016. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Akarni nem akartam lenni konkrétan semmi és senki sem és ebben a szüleim is támogattak olyan értelemben, hogy nem mutatták meg nekem, milyen foglalkozások, tevékenységek vannak azokon a területeken, amelyekhez iskolai eredményeim alapján megvoltak a képességeim. Így aztán elvégeztem a szaktanfolyamokon kívül szakmunkás iskolát, egyetemeket, nyelviskolai szemesztereket, voltam idegen nyelvi fordító, régiségkereskedő, kutató, gyógyszergyári üzemvezető, csak operaénekes nem (pedig az is szívesen lettem volna). Saját magam számára voltam lakatos, kisgép szerelő műszerész, üvegező, restaurátor és ügyvéd. Végül is egy általános álmom teljesült, az, hogy sokféle olyan dologgal foglalkozhattam, ami érdekelt és ma is érdekel és amiben sikeres is voltam.
2016. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!