Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy az egész...

Azt álmodtam, hogy az egész családom meghalt autóbalesetben. Mit jelentbet ez?

Figyelt kérdés

Ma indulunk a Balatonra kocsival, az öcsém pedig 300 km-rel messzebb van most tőlünk (vidéken s rokonoknál (gyökereina, tehát mama, papa st.b)), mert az egyik rokonnak esküvője lesz. Az egész familia nem tudott hazamenni a meló miatt.


Az álmomban én valamiért nem voltam az autóban, hanem valami táborban tartózkodtam. Nem tudom hová mentek a kocsival, de egyszercsak kaptam egy telefont, hogy kigyulladt az autójuk és meghalt mindenki. De nem csak a közeli családom, hanem valamiért a nagyszüleim is ott voltak és ők is meghaltak.

Én ezt órákig álmodhattam, mert nagyon hosszú volt, rettenetesen. És csak sírtam és sirtam. Jöttek a rendőrök, helyszínelők, pszichológusok és csak kérdezgettek. Borzasztó volt. Anyukámnál üvöltöttem az ágyon a fájdalomtól. (Azt kell tudni, hogy jelenleg, kb 3 éve édesapám családjával élek, de a nagyszüleim neveltek fel, mert anyu lemondott rólam, apu meg mindig külföldön dolgozott, tehát egyik szülőmmel szemben sem táplálok túl mély érzéseket.)


Ma délután indulunk nyaralni autóval. Annyira félek. Létezik hogy megálmodtam, mi fog történni? Leírhatatlanul borzalmas volt az egész.

18/L



2017. júl. 16. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
jo neked
2017. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint hogy balcsira mész:)
2017. júl. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy megálmodtad a jövőt, az bizony elég ritka:)


Szerintem csak annyit jelent ez az álom hogy nagyon szereted a családodat,félsz hogy elveszíted őket és akár tudat alatt, de megrémít a gondoltat hogy ezalatt a hosszú út alatt történhet valami baleset.


Szóval ne aggódj feleslegesen, csak élvezd az utat, jó nyaralást!:)

2017. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te legbelül félsz attól hogy balesetben veszted el szeretteidet és ez így jön ki rajtad. Én egyszer szenvedtem autóbalesetet nagyapám vezetett, mellette a húga volt, én hátul ültem a másod unokatesóimmal. Szabálytalanul előző autós rongyolt belénk, én az anyósülés mögött ültem nagyapám és a mögötte ülő unokatestvérem azonnal meghaltak. Nagyapám testvére aki anyósülésen ült ő 2 nappal később halt bele sérüléseibe a kórházba. Én az anyósülés mögött ülve úsztam meg legjobban a balesetet, mivel csak beszorultam így egyedül a lábam sérült meg a benyomódás miatt de szerencsére nem tört el.

Az az unokatesóm aki középen ült ő nem volt bekötve és szinte előre repült de mázlija volt hogy a két első ülés támlája nagyon felfogta őt így egy enyhe fejsérüléssel és némi zúzódással megúszta. Gyakorlatilag csak mi ketten éltük túl. Egyedül én voltam eszméletemnél de sokkot kapta, szinte semmit nem tudtam reagálni. Kb 13 éves voltam akkor. Azt tudom hogy a többi autósok szálltak ki segíteni az ajtót szó szerint leszakították de kiszedni már csak a tűzoltók szedtek ki már nem is emlékszem hogyan.


Amit ezzel mondani akarok az az hogy ez annyira bennem maradt hogy évekig álmodtam ezt újra és újra, valamint azt is álmodtam hogy a szüleim jártak ugyanígy. Sőt olyan álmom is volt hogy én vezettem az autót az egész családdal mentünk valahova és belénk rohantak hátulról lelöktek az útról és egyedül én éltem túl a balesetet. Amikor ezt álmodtam 2 évig nem mertem vezetni. Aztán amikor újra vezettem már jó évek óta tehát volt rutinom is, ez most volt nem rég. Ez valós eset volt nem álom. Hirtelen egy hosszú útszakaszon előztek egy autóst és én már fékeztem erőteljesen mert belém szaladt volna. Aki előzött ő nem tudott visszatérni a sávjába a mellette haladó autós akit előzött ő is nyomta neki, nem bírta befejezni az előzést. Akkor már mindent csináltam próbáltam lehúzódni de szalagkorlát miatt nem igen tudtam, mögöttem lévő autós már szinte megállt mert ő is látta hogy ebből csatt lesz. Amikor már szinte láttam hogy kész vége mindennek akkor lepergett előttem az életem szinte, de azokból csak az maradt meg ami az autóbalesetre emlékeztet amit még gyerekként éltem meg, és a röhej az hogy lefutott rajtam a "jövő" tehát az hogy ott van a romos autóm és magamat láttam letakarva az útszélén. De ez csak egy fél pillanatnyi kép volt de annyira valóságosnak tűnt hogy végigszaladt hátamon az ideg, szinte már megáll a szívem annyira paráztam. Aztán a vége az lett hogy éppen hogy elment mellettem az előző autó szinte pár centire a visszapillantótól. Amikor láttam hogy vége az egésznek és megúsztam akkor indultam tovább néhány km után megálltam egy benzinkútnál és ott amikor kiszálltam az autóból hogy kinyújtózkodjak elkezdtem remegni és pár percig halál félelmem volt. Aztán sikerült megnyugodnom és mentem tovább a dolgomra és hirtelen annyira megkönnyebbültem hogy ezzel már el is múlt ez a belső para amikor hosszú útra megye autóval hogy mikor lesz csatt. Mert előtte akárhányszor mentem autóval hosszú útra mindig éreztem a gyomromban hogy baj lesz.

2017. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4 es ez nagyon durva:(

Részvétem a nagyapádék miatt :((

Szörnyű lehettt/lehet még most is.

2017. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!