Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Macskák, hideg víz, egy...

Macskák, hideg víz, egy halott test, mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Íme a mai álmom: Egy hatalmas vizicsúszda tetején álltam, ahol rengeteg ember csúszdázott önfeletten és boldogan, de én féltem az elején. Majd én is csúszni kezdtem és az elején még próbáltam fékezni magam, míg a végére már én is élvezettel csúsztam le. A végén nem vízbe hanem száraz talajra érkeztem. Hirtelen egy esemény közepén találtam magamat, ismét rengeteg emberrel körülöttem, mindenki elengánsan volt öltözve, rajtam fürdőruha volt. Ezután egy lány akit amúgy ismerek előttem összesett és meghalt. Mindenki csnedben figyelt, én sem voltam zaklatott, teljesen nyugodtan megfogtam és egy kád jéghideg vízbe raktam, ennyire emlékszem. Emellett többször is feltűnt két macska, a lábamhoz dörgölőztek, nyávogtak.

2017. júl. 17. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából félsz picit a csúszdán, ez jelent meg álmodban. A lánnyal valószínű konfliktusod lesz, de megoldódik. A macska is rosszat jelent, milyen színűek voltak azt nem tudod?
2017. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem milyen színűek voltak :/
2017. júl. 17. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha fekete, akkor van igazán nagy probléma. A macska általában kockázatot jelent valamely téren.
2017. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!