Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha a halott kutyám...

Mit jelent ha a halott kutyám visszatér az álmomban?

Figyelt kérdés
Egy hete elpusztult a kutyám. Ebben az egy hétben már kétszer álmodtam vele. Az utolsó napjaiban csak szenvedett szegény. De az álmaimban egészséges volt. Olyan volt mint a valóság. És nem tudom hogy ez mit jelenthet. Talán üzenni akar valamit nekem??

2017. júl. 10. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam vele..nem tudom... talán igen:)!!

tudod engem műtöttek altatásban újra átéltem amikor meghalt és potyogtak a könnyeim állítólag.. de olyan volt mintha több lenne az álomnál ennek 20 éve de emlékszem rá..

Sajnálom a kutyit de ő jó helyen van már , mi senyvedünk itt..csak:)..

exem anyukája meghalt olyan dolgokat tapasztaltam-óra leesett a falról nála a képek!- de máig is....valaminek kell ám lenni odaát!!

:)

2017. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez azert van mert hianyzik es melyen megmaradt benned!

A tudatalattid igy próbálja feldolgozni az elvesztését.

2017. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
...amúgy meg igen, valszeg ez lehet amit #2-es ír../#1/
2017. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én még sose éltem át ilyent... Első kutyám volt...12 éves vagyok. Bevallom nehezemre esik őt elengedni mert hát 1 éves korom óta velem van...
2017. júl. 10. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen ők is családtagok de ők sajnos kevesebb időre vannak kalibrálva.. :) az enyém is nyolc éves már előre rettegek mi lesz..
2017. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!