Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel 1 éve szakítottunk kb. Sokáig tartott míg túl léptem. Ma este azt álmodtam, hogy ő és én beszélgetünk. Tél volt mert tiszta hó minden, és kérdeztem tőle hogy ki van e sminkelve és mondta hogy nem. Én meg mondtam, hogy akkor kapja be (mert mindig akkor mondtam neki is, hogy gyönyörű és imádom, mikor nem volt rajta 3kg festék), és mondja hogy "tudom tudom" és megolel. Én meg el kezdtem könnyezni.

Miért álmodtam ezt vele? Megcsalt, de még mindig nem tudok rá haragudni annyira h elfelejtsem.


2017. aug. 11. 05:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha kell valamiről részletesebb leírás, szóljatok és írom.
2017. aug. 11. 06:10
 2/2 thoomas26 ***** válasza:
Tulajdonképpen a végén meg is válaszoltad, még mindig nem tudtad őt elfelejteni, és bizonyos vonzalmat még most is érzel iránta. S azért jelenítette meg az álmod. A sminkeléses téma meg azért jelent meg az álmodban is, mert a valóságban is komolyabb figyelmet szenteltél ennek a dolognak.
2017. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!