Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami nagyon durvát álmodtam....

Valami nagyon durvát álmodtam. Valakivel meg szeretném osztani. Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az iskolában vagyok és különböző termekben vagyunk. Az egyik ilyen teremben épp beszélgetett az egyik tanár és a diákjai, látszólag minden rendben volt, én is ott voltam. Aztán valami vicceset mondtak és mindenki el kezdett nevetni (a tanár is) rögtön utána a nevetést közbeszakítóan hangosan levegőért kapkodott pár másodpercig, aztán hátrafelé leesett a székről. Egy ideig mindenki halálra fagyottan mozdulni sem bír (mert abban a pillanatban halt meg a tanár, aki egészen addig még órát tartott). Aztán hirtelen teljesen megváltozott a kép. Ilyen kicsi golyókat láttam, minden golyónak más színe van, a színek jelezték az értéket. Minden golyó kivétel nélkül az életéért menekült, mindannyian 1 irányba siettek, a cél csak annyi volt, hogy egy ponttól minnél messzebb kerüljenek (a golyók a diákokat szimbolizálták), a halott tanártól.
2017. aug. 17. 04:17
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy az a "veletek volt már ilyen" csak egy olyan kérdés volt, amit azért írtam oda, mert különben nem engedte volna kiírni a kérdést. De akkor már inkább azt kérdezném hogy mit jelenthet?


Egyébként apróbb részletek kimaradtak, pl a félelmeim is megjelentek az álmomban: egy orvosi vizsgálaton voltunk és pont én jöttem volna, de inkább elmentem.


Amúgy olyan, mintha az életemet álmodtam volna meg, és az az érdekes, hogy mind 2 rész az otthagyás/cserbenhagyásról szól. Otthagyták a halott tanárt, eljöttem amikor mennem kellett volna...

2017. aug. 17. 04:29
 2/3 anonim válasza:

Szia!:)


Nem vagyok álomfejtő, de elolvastam az álmodat és érdekesnek találom.


Talán, hogy tisztábban lásd a jelentést (márha van jelentése, mondom, nem értek a témához, igazán még azt sem tudom, hiszek -e benne), gondolkozz el rajta, hogy miért éppen az a tanár lehetett álmodban, milyen vele a kapcsolatotok, valamint azon, hogy van -e jelentősége, hogy ki milyen színű golyócskává változott.

(Vagy pl. nézd meg, hogy egy adott helyre menekült az összes golyó, tehát tudták, hova menekülnek, vagy csak azt, hogy merre [van a legrövidebb menekülési út]?)


Írj, ha van valami fejleményed! :)

2017. aug. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy szerintem én még nem láttam azt a tanárt. Bár most így eszembe jutott, hogy tavaly meghalt a matek tanár, és a többiek még a halálán is csak viccelődtek...
2017. aug. 17. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!