Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Olyan valakivel álmodtam akivel már rég találkoztam beszéltem vele vagy pedig gondoltam rá.

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról álmodtam aki régebben tetszett nekem! De mostanában nem is gondoltam rá(sikerült túl tennem magam rajta). Osztálytársam volt még az évben! Nem nagyon emlékszem rá hogy mi volt az álomban csak hogy nagyon sokat beszélgettünk, folyamatosan tolta a szöveget!:D Tudom hogy az alom általában azokról/arról van amire éppen az elmúlt időben gondoltál stb. De nem értem hogy hogyan jött elő ez pedig nem is gondoltam rá mostanában. Múltkor pedig ugyan ez volt egy másik lánnyal! Azon godolkodtam hogy talán ő is álmodhatott velem az éjjel?:D
2012. aug. 21. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Attól még nem törlődik ki az emléke, ezért álmodhatsz vele. Annak az esélye, hogy ő pedig veled álmodott azon az éjjel, pont abban az időpontban amikor te is, olyan kicsi, mint hogy a következő 2 évben valamikor megnyerem az 5-ös lottót.
2012. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És hajrá lottózz!:) Hátha összejön:D
2012. aug. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!