Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kamaszkori szerelemmel álmodni?

Kamaszkori szerelemmel álmodni?

Figyelt kérdés
Kamaszkori szerelmemmel álmodok gyakrabban, mint szeretném. Tegnap megláttam 1 képet róla, nem gondoltam rá nagyon sok dolgom volt, de hajnal felé beférkőzött az álmomba. Tudni kell, hogy soha nem voltunk 1 pár, de szerelem az volt évekig. Álmomban beszélgettünk, mondta hogy még mindig szeret, megmutatta, hogy miket tett el emlékbe rólam, olyan tárgyakat amiket 15 éve nem láttam. A tudatalattiból valahogy előjött. El is sírtam magam akkor. Megöleltük egymást végre annyi idő után. Jó volt. De ez csak álom. Tudom, hogy soha nem leszünk 1 pár. Férjnél vagyok 2 gyerekem van. Nem várhattam tovább rá, tovább kellett lépnem. Sokan elítéltek érte, de igen a férjem is szeretem és őt is. Mindig ott lesz legbelül. Ilyenkor ezek az álmok nagyon felkavarnak, mert nem szoktam róla álmodozni. Több mint 10 éve nem beszéltünk, nem is találkoztunk, mégsem tudom elfelejteni, pedig próbáltam már. Ezt így elfogadtam az érzéseimmel nem tudok mit csinálni, ő mindig ott lesz.
2017. aug. 30. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kép miatt álmodtál róla.

A szívnek nem lehet parancsolni.

Vagy felejtsd el, vagy beszélj vele, tudd meg, hogy Ő hogy van, hátha egy kis megnyugvást hoz.

2017. aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló volt velem is. Életem első nagy szerelme -akivel egyben az első komoly és tartós párkapcsolatom megéltem- egy fél éve csak úgy felbukkant álmaimban. Azt álmodtam, hogy kibékültünk és újra egy pár voltunk, mindenki azt mondta, hogy ez várható volt, hiszen minket egymásnak teremtett az ég. A szülei is tudták, hogy majd egyszer megint összejövünk. Aztán pár napon belül újra vele álmodtam, majd megint. Úgy, hogy közben az aktuális párom mellettem aludt. Az első szerelem mindenkinél meghatározó, és élesen bennünk él, még akkor is ha nem szembesülünk vele nap, mint nap a felszíni tudatunkban.

Ezek után rákerestem az interneten, és láttam, hogy az új párjával rengeteg képet osztott meg, amin boldognak tűnnek. Ültem az ágyamon otthon, és éreztem, hogy itt az ideje elengednem. Sírtam, sírtam órákon át, nem is tudtam miért. Hiszen évek óta még csak nem is hallottam felőle.

Eltelt fél év, és a múlt héten elmentem családállításra teljesen más témával (bizonyos fizikai fájdalmak). És először nem értettem, mi zajlik, majd a családállító felvilágosított, hogy itt egy rég el nem engedett párkapcsolatról van szó, amiben elvarratlan szálak vannak, és ideje lezárni. A két képviselő kimondta, hogy vége, örökre vége. Én zokogtam, de valahol meg is könnyebbültem. Ezt jelezték az álmaim, feldobtak valamit a mélyből, aminek elérkezett a befejezése ideje. Megértem arra, hogy elengedjem ezt a dolgot.

Nálad is elképzelhető, hogy valami hasonló áll a háttérben. Én nem feltétlenül javasolnám, hogy keresd fel, hiszen az érzelmeink csalfa játékokat képesek játszani velünk. Előbb áss a mélyére, és nézd meg mi állhat most ennek a hátterében, vagy légy türelmes, és várj. Hiszen a sors úgy is hozzád küldi, ha van még dolgotok! :)

2017. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom felkeresni, ha akartam volna eddig is megtehettem volna. Nincs értelme. Fogalmam sincs hogy hogyan érez irántam, lehet már el is felejtett, akkor miért csináljak magamból bolondot? A családomat sem fogom itthagyni csak úgy. Nem tudom elfelejteni, hiába próbálom, egyszercsak jön egy álom és megint eszembe van. Ez már így lesz. Ha úgy van megírva akkor úgyis találkoznunk kell valamikor valahol.
2017. aug. 30. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Évekig volt szerelem de soha nem voltatok együtt? Most hogy is van ez?
2017. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!