Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha egy régi szerele...

Mit jelent ha egy régi szerelemmel álmodunk?

Figyelt kérdés

(persze mas minden is tortent meg tobben voltak, csak ez nagyon megfogott hogy miert)

Na szoval.. Egy nagy focipalyan voltunk és én a nézők között ültem ő meg bámult a pálya középéről...a valo életben sem váltam be neki hogy szeretem... És ott valahogy bebizonyítódott és elkezdtem szaladni felé és a nyakaba ugrottam.. Mit jelenthet ez?


Amit meg tudni kell hogy egy osztalyba jarunk...és hogy kb 1 éve jarni szeretett volna velem..



2017. ápr. 30. 07:23
 1/3 anonim válasza:
Szerinted?.. Minek feltenni ezt a kérdést, ha már alapból mindenki tudja erre a választ?
2017. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 thoomas26 ***** válasza:
100%

Azért volt olyan (viszonylag) nagy távolság köztetek az álmodban, mert a valóságban nem vallottad be neki az érzelmeidet. A lelked mélyén úgy érzed azonban, hogy be kellett volna, ezért futottál oda hozzá végül. Erre a beteljesülésre vágytál.

Egyértelműen még foglalkoztat valamennyire az a régi szerelem, akivel álmodsz.

2017. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ :)
2017. máj. 2. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!