Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van valamilyen technika...

Van valamilyen technika amivel álomban előző élettel kapcsolatos emlékekre lehet újra emlékezni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A-a. Nem tudsz. Olyan, mint egy rendszerfrissítès amikor minden file törlődik mert formázásra kerül a kèszülèk, az új szoftver telepítèse elött. Annyi, hogy ebben az esetben a hardver is új.
2017. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mièrt ilyen szaki nyelven fogalmaztam bocsi. :D szerintem hozzád van köze.
2017. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mi vagy te indigó?


Értek a gépekhez. De pl. rendszer újra telepítés előtt lementem a fontosabb dokjaimat egy külső adathordozóra, tehát ez a tudatalatti.


Én csak a C-t szoktam újra formázni.


Mert én nem vagyok olyan h.lye, hogy csak egy partícióra osszam a rendszert, mert ha bármi problem van akkor csak ezt kell formázni. Egy logikai egység egy gépen kevés bocsi, éppen ezért az okból.


A bolygó sem egy teljes kontinensből áll. Régen igen, valószínűleg akkor még nem értettek annyira a rendszerhez, de már több kontinens van, na ezek a partíciók. Ha logikusan akarnám elmagyarázni neked, és poénosan. :D


Azért az emberi agy nem olyan, mint a számítógép, de ha már ilyet játszottál, akkor én meg megmutatom, hogy de bizony lehet. Már olyan technológiai kütyük vannak, hogy bizonyos helyzetekben csak kamilláznál.


Szóval van vkinek egyéb ötlete, hogy tudom megtalálni a többi partíciót vagy a külső adattárolót?


A tudatalattiba minden megvan, minden emlék.


Egyéb vélemény?

2017. szept. 10. 09:30
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem a rendszer érdekel, hanem a saját fájlok.


Szóval a rendszer frissítése az a testem funkcióit frissíti.


Én a saját fájljaimra gondoltam, hogy érthetőbb legyek. :D

2017. szept. 10. 09:32
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a véleményt. :)
2017. szept. 10. 09:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Akasha.
2017. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 DöGanyé válasza:

Van rá megoldás, de nem a pénzleszívásos "szakemberes" marhaság.

Jól gondolkodol, kedves Kérdező.

Értékelendő.

Technika nincs rá.

Ahhoz, hogy egy foszlánnyi dolgot sikerüljön megtudnod, önerőből, az több hónapos kitartó munkád eredménye lesz.

Először, meg kell ismerned magadat. Aztán, foglalkozni az álmokkal.

Tudatosan álmodni.

Majd felismerni mi az, ami tudatos,s mi, ami "látens" álom.

Minél kevesebb időt alszol, annál mélyebben tudsz aludni, ami az álmoknak nem előnyös.

Ha sokat alszol, hosszabb álmaid lesznek, de többet is vagy mély álomban. Meg kell próbálni időben felkelni, hogy emlékezz rájuk, élénken. Aktívan álmodni.

Rémesen kevés ember emlékszik az álmaira.

Forgasd fel a könyvtárat, vagy boltot pár hasonló könyvvért.

Kifejezetten ajánlom a Prof.Dr. Paul Tholey és Kaleb Utecht könyvét, az Alkotó Álom. Álomkontorll. Tanít a tudatos álmodásra. Sok hasznos dolog van benne, s igaz is. Nem egy vaskos könyv, de kezdetnek elég.

Aztán majd lehet feljebb menni.

Nagyon nem merülök bele, mert a legtöbb ember még az elején otthagyja a munkát, csupán azért, mert sok időbe telik elérni.

Kezdd el, s idővel tudni fogod, mit, hol keress.

2017. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2017. szept. 11. 14:29
 9/13 Nemes Zoltán ***** válasza:

A tudomány jelenlegi állása szerint nem volt előző életed.

Persze ez változhat:)

2017. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A tudomány jelenlegi állása szerint van előző élet.


Több ilyen dokumentum film is van. Pl. Egy kisfiú helyre pontosan megtudta mondani hol élt, és dokumentum film is dokumentálta, ahogy elutaznak oda.


Én is láttam ezt a dokumentum filmet.

2017. szept. 18. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!