Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton utazással?

Miért álmodok folyton utazással?

Figyelt kérdés

Egész pontosabban vissza! utazással. A következő: mindig vissza kell térnem általában egyedül- gyerek, stb. otthon- külföldről!!.. és valamiért tudom hogy nem fog sikerülni:

pl. az útlevelem lejárt, nem kezdtem el időben csomagolni..

általában ez a legutóbbi a jellemző..

Főleg az a része érdekel hogy mit jelenthet amikor azt álmodom hogy csak csomagolok, csomagolok.....de sosem lesz vége, az idő meg szorít!! De olyan is van hogy buszról, stb. kell leszállnom vagy átszállnom és a sok cucctól nincs időm rá. Elmegy közben a busz, túlmegy egy állomást.

Vagy lekésem a repülőt. De a legnyomasztóbb az a része amikor érzem hogy nem lesz elég időm és csak csomagolok.

:)


Köszi a válaszokat!


2017. szept. 11. 13:18
 1/3 A kérdező kommentje:

...és ugyanazzal a várossal, sosem láttam! Gyönyörű, kis utcák, színes házak, mediterránt idézik..nagy templomokkal, terekkel néha.. zsúfolt utcák.. a házam pedig egy gyönyörű teraszos ház a tengerre néz. Bár tudnám élőben hol lehet??:D

Előző élet??:) És amikor felébredek honvágyam van..!

2017. szept. 11. 13:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam egy tengerparti mediterrán városról álmodni amit sose láttam élőbe.Van hogy oda tartok és lekésem a vonatot vagy ott vagyok nagyon élethű és nemigen változik,még neve is van a városnak: Mexeria

Álltalában akkor jönnek az utazós álmok mikor döntés előtt állok és tovább kell lépnem de valami otthoni probléma visszahúz.

2017. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Aha, értem. Köszi!


Még neve is van, nem semmi..! :)

Fura hogy utána nagyon jó érzések töltenek el, mintha az előző életemből járnék ott: ismerős, és megnyugtató érzések.

Nekem is teraszos mediterrán házam van a szobák is mindig ugyanazok, érdekes!!

2017. szept. 12. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!