Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton rosszat?

Miért álmodok folyton rosszat?

Figyelt kérdés

Majdnem minden éjjel, és van, hogy délután is, ha kicsit elszundítok, rossz álmok gyötörnek. Pl, menekülök, mert üldöznek, ki akarnak nyírni, démonok vannak az ágyam körül, meg a halott nagymamámat látom... Már eléggé aggaszt, hogy mindig remegve ébredek, és fura nyomás van a mellkasomban. Nem is olyan mintha kipihenném magam, hanem inkább mintha alvás helyett kilómétereket futnék és elfáradnék...


Valami tanács, hogy elmúljanak ezek az álmok?

Esetleg van valaki hasonló cipőben?


19/L


2017. ápr. 1. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Le kéne állni a szerekről
2017. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Nekem is voltak gyerekkoromban rémálmaim. Utólag rájöttem, hogy azért, mert a gyerekkorom rémálom volt. Felnőttem és megszűntek a rémálmok. Szóval rossz az életed, azért álmodsz rosszakat.
2017. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamin erősen vtoztatni kell.


Írj rám kérlek s segítek.

2017. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy zsibbadt tini semmi baja csak viszketegsége van
2017. ápr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán a halott nagymamád még ott van, és akar tőled valamit. Nem vicc, kérj segítséget: auratisztítás, testetlenek elbocsátása, stb. Fentebb ajánlkoztak is...
2017. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!