Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent börtönnel álmodni?

Mit jelent börtönnel álmodni?

Figyelt kérdés

Más konkrétumra nem emlékszem, de amikor felébredtem az aszó maradt meg hogy "gefengnis"(németül börtön).


Komoly válaszokat kérek, nem ugratást, vagy élcelődést!


2010. máj. 26. 19:35
 1/4 anonim válasza:
Online álmoskönyv szerint: Rendetlenség
2010. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Modern álmoskönyv szerint is rendetlenség.
2010. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ma konkrétan azt álmodtam hogy börtönbe akartak zárni. Annyira élénk volt az álom hogy amikor felkeltem zokogásban törtem ki. ! utána néztem mit jelent ez.

én ezt találtam.

Börtönről álmodni

Börtönről álmodni

Ha valaki azt álmodja, hogy börtönbe kellett mennie, az arról árulkodik, hogy élete bizonyos területein illetve időszakaiban erősen korlátozva érzi magát. Talán a kreativitása és az ötletei azok, amelyekkel kapcsolatban úgy érzi, hogy határok közé van szorítva, illetve nem akarja őket a külvilág tudomására hozni.

Csapdába esett?

A börtönbüntetésről szóló álom egyfajta gátlást, visszatartást is szimbolizálhat, amely megakadályozza, hogy Ön elérje a kitűzött céljait. Talán most valami arra ösztönzi, hogy induljon el és kezdjen el másképp gondolkodni. A börtön jelképezheti azt is, hogy Önnek hiányzik a szabadság, mivel valaki állandóan ellenőrzi, felügyeli - de az is lehetséges hogy saját maga az, aki ezeket az érzéseket okozza Önben.

2013. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!