Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mostanában a...

Miért álmodom mostanában a legnagyobb félelmeimet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon jó az életem, de az álmaim nem ezt tükrözik, ezalatt a hónap alatt nagyjából az összes nagyobb félelmemet megálmodtam, és teljesen élethűen. Például hogy hasnyálmirigy rákom van és hamarosan meg fogok halni, vagy hogy elvesztem egy olyan helyen ahol még sosem jártam és nem beszélem az ottani nyelvet, hogy elkaptak és halálra kínoztak, vagy amitől a legjobban félek, az elmebaj, tegnap éjjel teljesen beleéltem magam a szituációba hogy lassan megőrülök, nem vagyok ura a tetteimnek, nem tiszták a gondolataim, és rettegtem ettől.

2017. szept. 20. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

1#, furán fejezed ki a végtelen tökéletességet, szeretetet és fura higy önmagadon kívülre helyezed 'jézus't. Ahogy az is, nem adsz mellé magyarázatot.

Inkább tanulj, drága tanulatlan, fiatal, kisteszvérem, ne istentelenségeidet szórd olyanoknak akiknek segítség kell.


Hogy dolgozz rajta. Érdemes hálásnak lenni ezért tanult, felsőbb testvéreinknek.

Segítésűk egyik legjobb formája az ennyire nyílt álom.

2017. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat de a válaszod nagy részét nem igazán értem:D
2017. szept. 21. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!