Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítenének megfejteni hogy...

Segítenének megfejteni hogy mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem, egészen pontosan az exem, akivel 10 hónapot voltunk együtt, de már 9 hónapja vége. Én még mindig nagyon szeretem őt! Tegnap éjjel azt álmodtam hogy megnősült! Elhozta a munkahelyemre a fényképeket megmutatni. Szörnyű volt látni a menyasszanyáról készült képeket. Az arcát nem láttam, mert eltakarta a fátyol... Ez mit jelenthet?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2017. szept. 22. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy semmi sem biztos, semmi sem vègleges, minden csak átmenet ès lehet mèg bármi.
2017. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kifejtenéd hogyan értelmezzem ezt az én esetemben?
2017. szept. 22. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Segítek, értek hozzá. Semmit nem jelent ez az álmod és a többi se. Az agy minden bemenő információra emlékszik. Egy régen olvasott könyvre, 15 évvel ezelőtti beszélgetésekre, gondolatokra, érzelmekre, félelmekre, vágyakra, mindenre. Alvás közben szelektálja, rendszerezi az információt, és próbálja értelmezni is. Ebből lesz egy nagy katyvasz, amit mi mindenféle álomként érzékelünk. Semmi jelentőséget nem kell ezeknek tulajdonítani.
2017. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában tényleg nem, de itt most konkrétan egyértelmű.

Nem zártad még le a dolgot, vágysz még rá.

Ezekben az álmokban fog majd rendeződni.

2017. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
lol, ki a pasid?..mert én meg pont azt álmodtam ma hogy valaki helyett megyek hozzá egy sráchoz :D
2017. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!