Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segítene megfejteni...

Valaki segítene megfejteni ezt az összetett álmot?

Figyelt kérdés
Egy ilyen nagyon nagy házban voltam és épp nappalos szép idő volt én meg ültem az asztalnál és ettem, mire egy autó tört be a konyhába viszont nem ütött el engem. Majd egy számomra ismeretlen sofőr kiszállt az autóból kezembe nyomott egy kést és mondta hogy szúrjam a hasamba. Megtettem majd vérezve mentem a lakásba majd összeestem és látom hogy legjobb fiú barátom ott van mellettem és próbálja elállítani a vérzést, csak én arrébb löktem magamtól és elkezdtem kúszni 4 ajtóhoz a balszélsőben állt az a nő akibe a legjobban voltam szerelmes eddig életem során majd a mellette levő ajtónál egy olyan lánybarátom akivel mostanában szakadt meg a kapcsolatom majd az mellett jelenlegi barátnőm és az mellett meg csak simán egy üres ajtó volt. Majd a három nő becsukta az ajtót előttem. Elkezdtem kúszni a negyedik ajtóhoz sírva majd miután átkúsztam rajta egy temetést láttam de nem ismertem senkit és azt se hogy kit temetnek. Majd ezek után felébredtem.

2017. febr. 1. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon vagy oda meg vissza a jelenlegi baratnodert.
2017. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kevés álom sugároz ennyi félelmet és bánatot.
2017. febr. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!