Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodtam,...

Mit jelent ha azt álmodtam, hogy az aki tetszik, megpuszil?

Figyelt kérdés
A suliban ültünk a tanteremben, és Ő mondott valamit, amit nem értettem, megkérdeztem, hogy mit mondott, erre azt mondta, hajoljak közelebb. Bele sugta a fülembe (a jobb oldaliba, ha ez érdekel valakit XD), aztan megpuszilta az arcom. Létszi segítsetek, hogy ez mit jelenthet! 13/L

2017. szept. 24. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
A szabad akarat, és az egyre fokozódó dimenzió-amnéziában szenvedő emberi tudat összekapcsolja magát a fizikai síkon.
2017. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelem által az elméd metaforikus felemelkedése az anyagi síkról, a szürrealitás elhatalmasodása a világodon amint az metafizikai transzcendenssé válik, melyben az örökkévalóságon át lebegtek a kozmoszban, átalakulva az egzisztenciális összetartozás manifesztációjává.
2017. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Hogy aludtál.
2017. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!