Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, aki nagyon tetszik. Suliban talalkozunk gyakran mert jar az osztalyunkba es en is az ovebe, de koszonesen kivul ritkan beszelunk tobbet. Parszor megpuszil vagy megolel. Megtudhatom hogy tetszek-e neki?

Figyelt kérdés
Ha beszelgetunk, akkor folyton beszologat, szepen mosolyog vegig
2012. okt. 11. 19:27
 1/9 szösszikehh ***** válasza:
27%
nem tudom milyen egy retardált iskola lehet. de hogy a helyesírást és a fogalmazást nem tanítják rendesen az biztos.(Y)
2012. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
itt nem errol van szo, hogy mennyire irok helyesen, vagy nem. Nem tudok ekezeteket irni, mert angol billentyuzet van... a kerdesre valaszoljatok (15 lany-15 fiu)
2012. okt. 11. 19:44
 3/9 anonim válasza:
nem nagyon értem. köszönésen kívül semmi, de néha megpuszil, vagy megölel? hogy működik ez? amúgy ha egy srác beszólogat neked, egyértelmű, hogy bejössz neki. nekem is volt már ilyen szekálós "titkos" hódolóm. nekem nem nagyon jött be hogy így akar közelebb kerülni, de nem szoltam vissza.a tanácsom az, hogy bár én nem ezt csináltam egyszer hívd félre, és mondd meg neki hogy elég átlátszóan viselkedik, úgyhogy mondja meg hogy most mi van.
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mikor meglat mindig koszon, a koszonest pedig parszor puszi es oleles is kiseri.Kettesben meg nem beszeltunk,csak ugy, hogy ketten beszelgettuk es masok is voltak ott, vagy neten.
2012. okt. 12. 14:11
 5/9 anonim válasza:
neten is megkérdezheted h most mi van, de személyesen mindig jobb.
2012. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
felek megkerdezni. Szeretnem, ha valahogy o mondana el, de nem tudom hogy vehetem ra. Felek a valasztol
2012. okt. 13. 17:32
 7/9 anonim ***** válasza:
hívd el valami suli utáni programra :)
2012. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tul regimodi vagyok, ha arra varok, hogy o hivjon el valahova? Bizok benne, de tudom, hogy nem fog. Lepjek en?
2012. okt. 16. 22:44
 9/9 poiu ***** válasza:
Lehet, hogy félénk. Talán egy ilyen puszi közben kéne elkapni. Lesz, ami lesz.
2012. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!