Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jézussal álmodni mit jelent?

Jézussal álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt egyszer már álmodtam vele, akkor se tudtam mit jelent.

Most ismét vele álmodtam, igaz inkább vicces volt. Egy nagy tömeg volt, első sorban álltam és Jézus megölelt. Nem vagyok vallásos sőt, meg sem vagyok keresztelve dr attól még bizonyos értelemben hiszek. Vajon mit jelenthet?


2017. szept. 25. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:

LOL :D


Miért vagy benne olyan biztos, hogy Jesus volt az, bemutatkozott ?


És azt sem értem, ha álmodtál már vele korábban akkor miért nem mentél megkeresztelkedni ?

2017. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mutatkozott be csak mindenki őt várta :D úgy is nézett ki, ruhája is olyan volt meg minden. Szóval tudtam, hogy az ő :D


Kiskoromban nem került sor a keresztelkedésre, most meg valahogy nem szeretnék már. Nem gondolnám, hogy igazából bármi szerepe is lenne az egésznek, elvégre úgymond mindannyian Isten gyermekei vagyunk és akkor gondolom nem számít, hogy meg vagyok-e keresztelve vagy sem. Ettől függetlenül hiszek benne.

2017. szept. 25. 10:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Emelkedik rezgésszinted, blokkjaid feloldódnak és távoznak, életed új, pozitív irányt vesz.
2017. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy bizonyos mèrtèkben hiszel.
2017. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És olyan menő szandált hordot? :D
2017. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lelked, szellemed (tudatalattid) szeretne Jézushoz tartozni, szeretne hinni benne. Az igazi hithez nincs szükség vallásra. Nem a vallásban van Isten és nem is a templomban. Isten az ember szívében akar lakni.
2017. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel álmodhadtál volna herculessel is mivel ő is isten fia volt...:D vagy buddhával is
2017. szept. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az álmoknak jelentése van. Fontos lenne tudni az álom részleteit.
2017. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt jelenti,hogy szeret téged,és megteszel valamit ami a szívedből jön

nem várva érte viszonzást.

2017. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!