Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet Jézussal álmodni?

Mit jelenthet Jézussal álmodni?

Figyelt kérdés
Meglepett,hogy vele álmodtam,mert bár keresztény vagyok,nem tudtam benne igazán hinni.De pár napja megjelent álmomban-holtan.Véres volt és koszos,én pedig törölgettem,mosdattam.Ennyi volt az egész,de ez jelenthet vmit?
2013. aug. 4. 12:57
 1/7 Nemko77 ***** válasza:
36%
Szinte biztos vagyok benne, hogy igen. Kezd el keresni az Urat, zörgesd a kapukat.
2013. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

1. Maga Jézus akar neked valamit üzenni.

2. Saját magad tudat alatt vágysz arra, hogy jobban megismerd Őt, ezért álmodsz ilyeneket.

3. Hallottál nemrég valamit Róla, vagy ezzel kapcsolatban, ami megérintett, vagy csak elgondolkodtatott, stb. és a tudat alattid így dolgozza fel.

Szerintem. De ezt csak Te tudhatod igazából.

2013. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kissé nagyon fogalomzavarban vagy: keresztény az aki elfogadta Krisztus megváltói munkáját az életére.
2013. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt a kereszténységről? Direkt több opciót írtam, és oda írtam, h szerintem. Egyéni véleménynek hívják.
2013. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést félreolvastam.
2013. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Állandóan olvasod a bibliát és már az álmaidban is megjelennek a szereplői.

Én múltkor óriáshangyákról álmodtam (2 méteresekről), mégse hiszem, hogy eljönnek megváltani! X)

2013. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem akarok hulyeseget irni en is ezt csak hallottam, hogy ha valaki Jezussal almodik az azt jelenti hogy az elete felet mar leelte. Na most ez egyaltalan nem bizos mert van mikor csak azert almodsz valamirol mert gondolkodtal rola.
2014. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!