Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Mit jelenthet ez az álom?

Mikor felkeltem ejszaka eléggé frusztrált voltam es feltem is egy kicsit.:

Borús idő volt szaladtam az utcán egy srác elől aki a gimimbe jár de csak látásból ismerem. Nem tudom miért de bántani akart engem. Végül kikötöttem a gimi előtt és beszaladtam az épületbe a srác viszont nem tudott bejonni mert ahhoz hogy bejöjjön valakinek aki bent tartózkodik ki kell nyitnia neki az ajtót. Mikor beértem bent voltak néhányan a sulimból és ők mondták hogy nagyon kell vigyázni mert a srácnak van egy képessége miszerint képes irányítani másokat de ott a suliban biztonságban vagyunk. Viszont ha csak egy kicsit is megnyilik az ajtó már akkor is képes úgymond ráerőszakolni másokra az akaratát. Aztán egyszer csak változott a helyszín egy teremben voltunk és valaki kinyitotta neki az ajtót mert kopogtatott és nem tudtuk hogy ki az nagyon megijedtem ezért próbáltam odaugrani és rázárni az ajtót ami sikerült is. Ezután már nagyon homályosan emlékszem de volt egy olyan rész is amikor a másodikon bemaszott az egyik ablakon.

16/l



2017. okt. 3. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami cukrosat ehettel este. Amúgy ez semmit sem jelent. :D
2017. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!