Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akivel álmodunk, tényleg ő is...

Akivel álmodunk, tényleg ő is rólunk/velünk álmodik?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, de nem tudom, mennyi lehet a valóságalapja...

Arra gondolok, hogy van egy álmod, amiben X szerepel és X is veled álmodik?


2010. máj. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg azt akiről álmodtál hogy veled álmodott-e
2010. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van ez így, az esetek többségében egészen mást álmodunk. Kérdezd meg az illetőt, mit álmodott, szerepeltél-e benne!

Velem és egy barátommal már előfordult ilyesmi. Egyszer talán, nem többször.

2010. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Túl szép volna, ha ez ilyen egyszerűen működne. A valóságban a dolgok szinte sosem ilyen egyszerűek. Bár sokan tagadják a tudományos megalapozatlanság miatt az efajta fejtegetéseket, véleményem szerint mégis elképzelhető, hogy valamilyen különös jellegű "kapocs" jöjjön létre két lény között, amely ily módon gnyilvánul meg. Csupán elképzelhető, mivel egyik oldal sem bizonyította a maga igazát:) Szóval lehet, hogy X veled álmodott, te pedig X-szel, és hogy nem a különálló egybeeséseknek köszönhető ez, de semmiképp ne próbáld megfejteni, mert ahhoz egyelőre még kevesek vagyunk:)
2010. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolóknak! :)
2010. máj. 28. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm.Ezen én is sokat gondolkodtam. Velem volt olyan, hogy vagy 2 éjszakán keresztül barátnőmmel álmodtam, és aztán elmeséltem ezt annak a bizonyos bnőmnek és azt mondta,hogy ő is velem álmodott 2 éjszaka, és fura de szinte majdnem ugyanazt álmodtuk mind a ketten.
2010. máj. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszer velem is előfordult,hogy csókolóztam álmomban egyismerős lánnyal.Aztán másnap reggel az illető hölgy furcsa kérdést tett fel.Azt álmodta hogy...,és nem próbálnánk ki igazából is?Furcsa és kicsit borzongató a gondolat,de 90kg vagyok és nem 21 gramm és nem lépegetek ki a testemből tudtommal.A dolog másik része,pedig azért fura mert előtte soha nem közeledtünk egymáshoz.Azonban akármi is az oka nem számít,a valóság ha lehet még sokkal jobb volt mint az álom,s remélem álmodom még hasonlókat.
2010. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Öregem, szóval akkor még az is előfordulhat, hogy akivel álmodtam, nemcsak hogy velem álmodik, de ugyanazt is álmodja... :D
2010. máj. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!