Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet EZ az álom?

Mit jelenthet EZ az álom?

Figyelt kérdés
Nagyon sok furcsaságot szoktam álmodni, de azokkal most nem fárasztanálak titeket. :D Szóval, amit kis koromban legtöbbször álmodtam, majd ahogy nőttem, lassan elhagyott ez az álom, az az volt, hogy egy szobában voltam és elég hülyeség, de ugráltam, majdnem úgy, mintha az űrben lennék. Sokszor volt az, hogy a szoba megváltozott és egy nagyobb térré változott, de nem ezt figyeltem. Ugráltam, elég volt a lábujjam hegyével megérinteni a földet, aztán újra a levegőbe voltam és nagyon magasra ugrottam, szinte már lebegtem. Ilyenkor nagyon jó érzés volt, teljesen bele éltem magam, valahol tudtam, hgoy ez csak egy álom, de végül sikerült meggyőznöm magam, hogy tényleg ilyen magasra tudok ugrani. Légyszi ne mondjatok hülyeségeket, meg ne linkeljetek, hanem gondolkozzatok el rajta és írjatok valamit! :)
2010. máj. 29. 04:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A többi ember nem tud lebegni, csak te, tehát ez valami olyasmi, hogy szabadságra vágysz, úgy érzed megkötnek téged, nem hagynak kibontakozni abban, amit szeretnél csinálni.
2010. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
2010. máj. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

egyetértek az első válaszolóval,szabadságra vágy nagyobb térre,újdonságokra izgalomra,arra,h végre kellemsen érezhesd magad:)

nekem ebből az álomból ez jött le:)

2010. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy más is álmodja ezt:-)

Én általában a város fölött szoktam ugrálni, és fölülről nézem a házakat, néha tudom közben, hogy álmodom, és annál jobb, mert akkor még magasabbra tudok ugrani. Viszont sajnos nem tudom mit jelenthet... erre én is kíváncsi lennék.

2010. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az volt fun almom amikor az iskolánk 3. emeletéről az osztálytermünkből bungee jumpingoltunk lefele :D :D
2010. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!