Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös "rémálmom" volt,...

Különös "rémálmom" volt, lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam egy éjszaka, hogy az Isten egy minimum 50 méter magas (de talán magasabb) nő alakban megjelent a Földön azzal a céllal, hogy gyakorlatilag kipusztítsa a bolygót. Úgy éreztem akkor, hogy ez a végítélet napja, anyám pedig kétségbeesetten ráncigált, hogy bújjunk el előle, de valamiért mégse féltünk tőle. Az a különös az egészben, hogy voltam elsőáldozó, de nem vagyok valami vallásos, Isten létezésével is úgy vagyok, hogy majd megtudom még, hogy mi az igazság lehetőleg jónéhány évtized múlva. Szóval nem értem, hogy lehetett ilyen zavaros és beteg álmom, hogyha nem is hiszek Istenben, vagyis a keresztényben nem, valamilyen fölöttünk álló hatalomban hiszek.
2017. okt. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezekben nem hiszel de abban igen hogy az álmoknak van jelentése? Pedig ennek is épp úgy nincs jelentősége. Az ember az emlékeiből álmodik, az hogy Istent láttad 50 méteres nőként valamely emlékeid keveredéséből jön, mondjuk egyszer olvastál az 50 láb magas nő támadása című filmről, ha mást nem akkor a címét, meg szokták említeni mondjuk mozitörténettel kapcsolatban. De ez csak példa amivel én tudnám magyarázni ha ilyen álmom lett volna. Hogy valójában miből alakult ki ez az álmod csak te tudhatod.


Mondjuk én minden álmomhoz elő tudom kaparni az emlékeket amiből jött (pedig ennél vadabbakat is szoktam álmodni), szóval én már azt sem értem miért misztikum másnak a saját álma. De valószínűleg én vagyok a kivétel. :)

2017. okt. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden amit születèsed óta lefordítottál a valóságból, az az álmaidban fizikao valóságkènt lètezik. Valószínűleg gyerekkènt úgy kèpzelted el Istent, mint egy hatalmas óriási lènyt. Az akkori nèzőpontodból ilyennek láttad ès ilyen formában kèpezted le az elmèdben. Azt csak te tudhatod, hogy most mièrt találkoztál vele ès mièrt pont oda manifesztálódtál ahol megjelent. Amíg èbren vagy addig is lètezik a világod csak nem rá figyelsz. Ugyanúgy törtènnek a dolgok, folynak az esemènyak hiába nem vagy tudatában. Javaslom tanulj meg tudatosan álmodni.
2017. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a te lelki világodban lévő nőket szimbolizálja. Valószínű csalódtál a női nemben, azt érzed tönkre tesznek téged, a nőkről alkotott világképed megváltozott (végitélet). Anyád általában óva int a nőktől. De azért együtt tudsz élni a nőkkel.
2017. okt. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!