Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hasonló álom másnak, jelentése?

Hasonló álom másnak, jelentése?

Figyelt kérdés

A világűrben voltam és szereltem. Egy szerszám "elrepült" és utána nyúltam, vele együtt eltüntem. Egyrészt a szereplő is voltam és kivülállóként láttam magam. Éreztem, hogy elvesztem a világmindenségbe, közben meg sajnálta is a másik énem, hogy te szegény sose találnak meg.

Régóta nem álmodtam és nagyon felzaklatott.


2017. szept. 13. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A tudatalattid kivetülése.


Elveszettnek és/vagy reménytelennek érzed magad?

2017. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy rossz periódusban vagyok, de próbálok pozitívan a jövőre tekinteni.
2017. szept. 13. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne keresd a jövőt az álmodban, csak azt tükrözi amit az elmúlt időkben átéltél, maximum megpróbál következtetéseket levonni, de sose lesz pontos.


Valószínűleg csak ezt az elveszett, nehéz időszakot dolgozza fel, még sajnálod is magad a helyzet miatt, de bízom benne hogy jóra fog fordulni minden :)


(plusz az agyad dolgozik álmodás közben, lehet hogy egy nap arra fogsz ébredni, hogy alakulóban van - vagy már kész is van - a "terv" hogy hogyan oldd meg) ;)

2017. szept. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

32 év után most érzem, hogy van jövőképem. Igen, és sajnálom, azt, hogy eddig vakvágányon volt az életem.

Még nem tudtam magamnak megbocsájtani..

2017. szept. 13. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!