Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a kicsit...

Mit jelenthet ez a kicsit beteg álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az éjjel azt álmodtam hogy a családommal egy autóban utazunk valamerre, majd egyik pillanatról a másikra csak annyi ugrik be, hogy egy erőszakos férfi feldadarabolt, konkrétan szétvágta kétfelé a fejem, majd a hátam,de nem haltam meg, sőt, kis lyukakat is vágott belém hogy lassan vérezzek el..valahogy még vért is köptem de érdekes módon teljesen élénk narancssárga volt.. aztán kis kockákra vágott, és meg láttam is magam mint ha az ő tekintetéből..Nem vicc, tudom hogy beteg, de ezt álmodtam..aztán valami érdekes módon mint ha összevarródtam volna, ilyen érdekesen, tele volt a testem hegekkel..annyira emlékszem még hogy ez egy teljesen üres szürke szobában történt, és mint ha lett volna valami kis egyiptomi beutése a falon lévő valamiknek (nem hieroglifák)..lenéztem valahogy egy lyukba, és láttam egy ketrecben egy csivavát, egy mellette szabadon egy nagy fehér fekete foltos nyulat és egy ugyan ilyen nyuszit de piciben...tudna valaki segíteni hogy ennek van e bármi értelme, vagy csak én kezdek e megőrülni? Köszönöm ha elolvastad, további szép napot! :)

#álom #álomfejtés #beteg álom
2017. okt. 30. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feléd döcög az őrmester

Hú de király eme palást

Nem az a baj, ha hiszed, hanem ha a mohácsi busójárás keretében vizsla áll szemben púrhabnyomó pisztoly, illetve búbos kemence.

Remélem segítettem :D

2017. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs komolyabb baj! Ne aggódj kedves kérdező.
2017. okt. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A családi légkör hatására befelé fordulsz és hibát keresel magadban, amit erőszakosnak érzel. Közben egyre jobban belemélyedsz önmagad átvizsgálásába. Ez benned sérülést nyomokat hagy lelkileg(tele a test hegekkel). Majd lepillantottál lelked legmélyére, ösztön világodba (egyiptomi beütés). Ez neked többet mond, te jobban ismered magad. A benned lévő hűség egyéb kötelezettségek, fogadalmak miatt gátolva van. A nyúl a tavasz hírnöke. Kisebb nagyobb mértékben, de nem egészen tisztán jelen van benned. Talán szeretnél megújulni, saját családot alapítani, gyereket szeretnél.
2017. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a ketrecben lévő csivava, aki ki akar törni ebből, de nem engedik. A foltos nyúl az őrződ. Nagyjából ennyi.
2017. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!