Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan azt,...

Miért álmodom állandóan azt, hogy kiesik egy fogam?

Figyelt kérdés
Már évek óta csak maradandó fogaim vannak, ezt az álmomban is tudom, de egy ideje visszatérő álom, hogy kiesik legalább egy fogam.

2017. júl. 24. 12:43
 1/5 anonim válasza:
Rá kerestél már mit jelent?
2017. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első vok. Én ezt találtam:A fogakról szóló álmok összességében szorongást, elutasítástól való félelmet tükröznek, vagy rettegést az idő múlásától. Jung szerint az álomban kieső fogak azt jelzik, hogy készen állsz az újjászületésre, a megújulásra, de a maguktól kihulló fogak esetén érdemes azt is felülvizsgálnod, hogy mondtál-e valakinek a közelmúltban bántó dolgokat. A fogak fontos szerepet játszanak a flörtölésben, és ezek elvesztése alapvetően azt is jelentheti, hogy nem tartod magad elég vonzónak, míg mélyebb értelmezésben szégyenérzetet mutat. A fogak kihúzása általában arra utal, hogy erős töltetű érzelmek munkálkodnak benned, amiket nem tudsz megemészteni. A kieső fogak gyakran a kommunikációs készség és a hatalomérzés szimbólumaként is értelmezhetők, ezért lehet, hogy úgy érzed, elveszíted saját életed felett a kontrollt, vagy tehetetlennek érzed magad egy adott szituációban
2017. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aneem ***** válasza:
Valószínűleg valami olyan dolgot jelenthet amit már magad mögött kellett volna hagynod, de eddig nem tetted ezt meg. Van valami az életedben ami már idejét múlt és el kellene engedni, le kellene vetkőzni. Ez lehet egy megközelítési mód, kapcsolat, ember, eszme vagy bármi ami már nem szolgál téged, de te görcsösen ragaszkodsz hozzá, és félsz az elvesztésétől.
2017. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én ha foggal álmodok mindig meghal egy távolabbi ismerősöm, vagy egy ismerősöm ismerőse

de mivel te többször, így lehet valami más

2017. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért álmodtam régen,hogy letört egy fogam,mert tényleg baja lett a fogamnak a jövőben.Örülj neki,hogy csak álmodsz vele és nem történt baj xDlehet azt jelenti nálad is,hogy vigyázz a fogaidra
2017. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!