Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az alábbi szexuális...

Mit jelent az alábbi szexuális jellegű álom?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerosommel álmodtam, akivel 2 hete találkoztam. Hol rossz, hol jó volt a kapcsolatom vele. Jelen állás szerint jóba vagyok vele, de egyáltalán nem beszélünk, maximum ha véletlenül összefutunk, amire csekély az esély. Álmomban egy fekete topban volt, elkezdtem vetkoztetni, nem volt rajta melltartó. Amikor megláttam a melleit, jó érzés fogott el, ami ilyenkor természetes szerintem, aztan megfogtam őket és alattuk elkezdtem csókolgatni a testét. Ezek után -rövid farmernadrag volt rajta- le akartam venni a nadrágot is róla, de nevetve tiltakozott. Arcvonasairol az jött le, hogy élvezi az eddigi helyzetet, de ennyit enged. Erre én azt mondtam rendben van, és ugyanazt folytattam vele, amit korábban elkezdtem. Miért pont vele álmodtam és miért pont ilyen jellegű álomban jelent meg? Jönnek majd a kommentek hogy vonzodom hozzá, de ez nem igaz,bár aláírom, szép lány. :)

2017. okt. 31. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egy régi barátommal (haverral) álmodtam olyan szexuális álmot de csak azt jelentette hogy azt a valamit amit álmomban csináltunk, szívesen kipróbálnám. És azért azzal a haverral mert megbízom benne és bármit elmondhatok neki.

Lehet nálad is ilyesmi a helyzet

2017. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretnél hozzá igazán közel kerülni. Ő is barátkozik veled, de felszínesebben. Haveri szinten. Ennél többet nem akar tőled. Ha barátra, ha szerelemre vágysz, de ezt benne keresed. Ő pedig megálljt parancsol.

Én a múltkor a több éve exem nővérével álmodtam egy durván szexuális álmot. Pedig ő mégcsak nem is szép, nem is szoktam vele találkozni, se gondolni rá. Viszont aznap feltüzelten aludtam el. Lehet nálad is csupán ez volt az ok.

2017. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!