Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak szexuális álmaim...

Miért vannak szexuális álmaim egy gyerekkori barátommal évek óta?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 éve álmodok vele, mindig szexuális jellegű és tele van érzelmekkel. Sok éve nem találkoztunk és bár akkor ő szerelmes volt belém én soha nem voltam belé. Mostanában találkoztunk megint, de az álmaim nem szűntek meg, csak sűrűsödtek. Miért lehet ez?????

2016. ápr. 2. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell hozzá nagy ész meg Ezot Erika, hogy kitaláld.
2016. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A regi erzelmi kapocs es a szexualis vagy talalkozasa? Ez a kerdes inkabb a szexualitas temakorbe tartozik, nincs itt semmi ezo
2016. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az álmaid elsősorban Rólad szólnak, a legmélyebb vágyaidról, félelmeidről, amiket nem tudatosítasz nappal.

Én a helyedben a valóságban tenném fel magamnak a következő kérdéseket: mi a helyzet most BENNEM a párkapcsolatokhoz való viszony terén? mit jelenít meg számomra ez a lány? mit mozgat meg BENNEM, vajon mit jelenít meg belőlem? milyen a viszonyom a saját szexualitásomhoz?

Ha visszatérő az álom, a téma, a benne szereplő személy, az azt jelzi, hogy komolyabb a jelzés a lelked mélyéről vele kapcsolatban, valamit jobban kellene értened Magadból, ezért "álmodban nem hagy nyugodni" valami. De nem feltétlenül azt jelenti, hogy azzal a lánnyal Neked párkapcsolatod lesz, mert az álmainkban minden szereplő mi vagyunk, illetve a lelkünknek az a része, amit a másik "szereplő" megmozgat bennünk. Nekem is volt egy gyönyörű álmom jó 10 évvel ezelőtt az első barátnőmmel, amiből boldogan ébredtem fel, azt hittem, hogy ez azt jelenti, hogy ő lesz mégis a párom, aztán rájöttem, hogy begyógyult a lelkem mélyén valami, és hogy mélyen vágyom a házaséletre, pedig addig más terveim voltak. Most nős vagyok, egy gyermek apja, más a feleségem, mint aki az álomban megjelent, mégis jó érzés erra ayz álomra visszagondolni, mert azt értettem meg belőle, amit nekem jelent, nem egy jóslatot kerestem benne.

Sokat féltem, szenvedtem, olvastam az álom témakörében, akkor jó ezzel foglalkozni, ha szembesülsz Magaddal, és a valóságban keresed a megoldást, de ehhez jó segítség lehet az álom, ami a legbelső valóságodat segíthet megérteni.

Hány éves Vagy?

Szeretettel

laciapam

2016. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves laciapam!


Most 36 éves vagyok és házas, két gyermek anyukája. Boldog vagyok és a házasságomban minden rendben van. Ehhez a férfihoz most sem vonzódom, amikor találkozunk, ezért nem értem az álmaim. Tudom, hogy valamit jelent és nem gondolom, hogy szexuális jellegű a jelentése. Szerintem másról lehet szó, csak nem jövök rá, miről.

Üdv: estiMese

2016. ápr. 3. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy épp az hiányzik, hogy valaki reménytelenül szerelmes legyen beléd.
2016. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves citromost!


Nem kislány vagyok... annak idején pont emiatt szakítottam meg vele a kapcsolatot és ettől inkább most is félek kicsit.

Van nekem férjem, aki elég, ha szeret.

2016. ápr. 4. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!