Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az alábbi álmom?

Dani hor kérdése:

Mit jelenthet az alábbi álmom?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 hónapja ugyan azt álmodtam mint ma. Minden ugyan az volt, csak az előszőr nem emlèkeztem a végére. Ismeretlen emberek de mintha baràtaim, kollegáim lettek volna. Ismeretlen környezetek erdős rész, inkàbb park de elhagyatatott. Elhagyatottnak tűnő kicsi, 3 emeletes hàz viszont dolgoztak bent valamit. Olyan volt mintha ismertem volna a helyszíneket mint a tenyeremet. Este volt. Egy nagy vàrban kezdődött mikor valaki kinyitotta a csatorna rendszer zsilipét amiből elő jőtt egy nagy, bazi nagy kígyó piton vagy anakonda lehetett. Tudtam nem szabad kinyitni, mielött kinyilt volna már menekültem búzditottam mindenkit hogy futàs. Riadalom pànik mindenhol mindenkinél.Rettenetes volt átélni! Rengeteg helyre elbújtam. Minden lehetőséget kihasznàltam de minden helyen voltak már. A kígyó a nyomomban volt közben mindenkit megtalàlt. Gyors volt és halálos egyben elfogyasztotta áldozatát. Tudtam nincs menekvés. Utolsó 2 ember én és egy lány voltun. Hallotam, èreztem hogy felénk tart igy hát én menekültem tovàbb. Mindenkit megevett. Egy kerítès mellett felhalmozott széna volt az utolsó reményem. Beugrottam a kerités és a széna közè, magamra húztam egy piros színü szerintem utazó táska volt, ami felülről takart. Oldalrol kiláttam es figyeltem, hogy mikor talál meg. Másodpercek kèrdése volt. Éreztem itt a vég, de szerencsémre nem vett észre. Megmenekültem és felkeltem. Borzalmas volt nem tudom leírni mennyire de legalàbb emlekszem a végére, hogy megusztam. Megjegyzem, nincs különösebb félelmem a kígyóktól.

#kígyó #álom #menekülés #Ismeretlen helyszin #ismeretlen emberek.
2017. okt. 31. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit látsz tájat az érzelmi világodat, hangulatod ábrázolja. Viszonyod az emberekhez felszínes távolságtartó. Álmodban a személyeknek nincs jelentősége. Általában nyugodt, békés természetű vagy(park). A ház a személyiséged ábrázolja kicsinek érzed magad. De három emeletes, tehát van benned lehetőség csak nincs kihasználva. Azért foglalkoznak veled gyógyítgatnak. A vár az önvédelmi funkció. Azért építetted nagyra, mert nagyon tartasz valamitől. Vagyis túlzottan gátlásos vagy. Elfojtod az érzelmeidet, az indulataidat. Ami miatt ezek hatalmassá duzzadnak benned. És elég egy apró figyelmetlenség(sötét dolog), ami miatt elszabadulhat. Ami meg is történik veled gyakran (hatalmas kígyó). Ezzel elriasztod magadtól az embereket (meghalnak). Nem tudod kordában tartani a érzéseidet és egyedül maradsz, sőt a saját életed is veszélyben. Öngyilkosság gondolata fenyeget.


Saját vélemény. Nem szabad mindent a szőnyeg alá seperni. Le kell vezetni a feszültséget. Szembe kell nézni a problémáiddal.

2017. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elgondolkodtató a válaszod.
2017. okt. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!