Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban üldöznek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elég gyakran álmodom azt,hogy üldöznek,el akarnak kapni. Most pl 2x álmodtam,hogy üldöznek. Egyszer a barátnőmmel mentünk hozzá,s át kellett menjünk a hídon. Semmi világítás nem volt a híd másik oldalán sem pedig a hídon. Tudtuk,hogy a híd másik lábánál van valaki (nem tudom pontosan,hogy férfi vagy nő az illető). Én akartam hívni segítséget,de a barátnőm megfogta a kezem és átszaladtunk a hídon. Mikor a lábához értünk kiállt elénk valaki és valami szemetet vagy mit borított ránk egy zacskóból. Mi hazáig szaladtunk,nem követett minket.

A másik álmomban pedig egyedül voltam. Furcsa mód,ahogy sétáltam mellettem ment egybusz,s én az ő gyorsaságával mentem de beleláttam a buszba (nem volt oldala,legalábbis én úgy láttam). Volt ott két fura fickó. Én visszafordultam,ogy haza jöjjek,erre ők felálltak és leszálltak majd követni kezdtek. Szaladni nem tudtam most sem (mint ahogy álmomban sokszor máskor se),s valahol a külvárosban voltam. Aztán beültem egy taxiba,amit szintén egy pasi vezetett,ő nagyon rendes volt,monsta,hogy ne féljek már biztonságban vagyok és hazahozott.

Mit jelenthet ez az álom??

Előre is köszönöm!:)


2017. nov. 2. 06:26
 1/1 anonim ***** válasza:

első álom: A híd a barátnőd és te közötted lévő kapcsolatot jelképezi. (Sötét van) Titokban kell tartanotok, féltek hogy valaki megtudja. Te félsz belevágni, de a barátnőd biztat. Ahogy belevágtatok a kapcsolatba, valaki rosszallását fejezte ki, mondott rátok kígyót, békát. De a kapcsolatotokat nem akadályozta, vagy tudta megakadályozni. (Haza értetek.)

A másik álom úgy érzed egy embercsoport figyel téged. A csoportból két embert nem tudsz lerázni, zaklatnak. Megkeserítik az életed(külváros), de pénzért sikerül mindent megoldanod(taxi). Így kiegyensúlyozott vagy.

2017. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!