Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha álmomban...

Mit jelent az, hogyha álmomban állandóan menekülök, és üldöznek, vagy harcolnom kell?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 16:08
 1/5 anonim válasza:
86%

Van valami probléma ,a mi nem hagy nyugodni,vagy menekülsz előle.

Az álmaid mindig a félelmeidet vetítik ki. Ezt jegyezd meg.

2011. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Won ***** válasza:

Zaklatott vagy mostanság. Van egy problémád, amellyel nem mersz szembenézni. Félsz a kudarctól.

Nézz vele szembe! Hidd el csak a kezdet az igazán nehéz. Utánna menni fog.


Won

2011. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma is pl. felkeltem,de olyan volt,mintha valaki követne,és

most meg ....olyan rossz kedvem van,meg ok nélkül sírok..:S

nem értem:S

lehet az is közben játszik,hogy apukám a szemem láttára halt meg 1 éve a kórházban...szegény 5 évig élt a rákkal :'( de ...azért látni,hogy :S az orvos hibájából :'(

de nem tudom,miért van ez

2011. júl. 30. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagy valószínűséggel az édesanyád miatti feldolgozatlan gyász miatt van ez az egész. A rémálmok, a reggeli nyugtalanség, a depresszióra hajazó tünetek mind azt jelzik, hogy még nem tudtad feldolgozni az édesanyád elvesztését, ami különösen meg van nehezítve azzal a traumatikus élménnyel, hogy hosszú szenvedés után halt meg és a szemed láttára.


Nem tudom, hogy önként vállaltad-e ezt, vagy valaki rád tukmálta, hogy látnod kell, nem tudom, hogy hány éves vagy, de egyet biztosan: a feldolgoztalan gyász (a szülő elvesztése - különösen fiatal korban - nagy traumának számít, ma már írtam is ezt valakinek) nagy károkat képes okozni az ember lelkében és maradndó károkat, hosszú távon.


Ha több mint egy éve halt meg és neked még mindig ilyen erős rémálmaid vannak, reggelenként ilyen erős depressziós tünteteid, nagyon komolyan javaslom, hogy keress fel minél előbb egy pszichiátert vagy szakpszichológust, aki a gyászfeldolgozásban tud neked segíteni. Nem kell megijedni! Nem dilibogyók - csak nagynéha adnak ilyenkor nyugtatót, különösen akkor, ha nem tudsz aludni, (mert a kialvatlanság hamar vezethet munkahelyi, életvezetési gondokhoz, kimerültéghez, depresszióhoz, más problémákhoz és nyavalyákhoz) de általában nem szoktak gyógyszerezni, ha nem muszáj. Viszont kiváló technikáik vannak arra, hogyan segítsenek neked a benned rekedt mély problémákat, indulatokat, érzelmeket feldolgozni.

2011. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

édesapám halt meg,és én akartam vele lenni,mert ...

mindig is apás voltam inkább,és ő nagyon közel állt hozzám..és csak látogatni mentünk,de már csak gépek tartották életben,egyébként 14 vagyok...

és ...mellette akartam lenni...meg lehet érteni...

de

nekem nem kell pszichiáter,mert tudom,hogy nem akarná,de...akármilyen furcsa is,sokszor úgy érzem,mintha itt lenne...amikor meghalt,és hazajöttünk,a szekrény magától kinyílt és egy tányér,amit apukám szüleitől kaptunk még régen,összetört magától...anya szerint ezzel jelezte apa,hogy találkozott öreg mamáékkal..

olyan is volt,hogy ...ültünk egy helybe,és egy liliom szag ment el előttünk...apa mindig azt adott nekünk,ha névnap vagy születésnap volt,vagy egyéb más ünnep.

2011. júl. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!