Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet azt álmodni amit...

Hogyan lehet azt álmodni amit szeretnénk?

Figyelt kérdés

Ez az egyik kérdésem. Az segíthet ha elalvás előtt kigondolom a "leendő" álmom? egyszer már próbáltam de nem sikerült bár akkor nem is igazán érdekelt ez az egész. A másik...

Nos ez elég furcsa.Szóval nemrég elhatároztam h megnézem a "Kör" című filmet a Youtube-on. Egy nappal később felébrdtem és nem bírtam elaludni,izzadtam, melegem volt(ébren voltam) és folyamatosan a film ijesztő részletei játszódtak le bennem meg hogy kimászik a TV-ből a zombi és amikor lekapcsoltam a villanyt akkor nem mertem lecsukni a szemem mert eléggé szartam...és ugyanilyenek történnek velem ha pl horror-thriller játékkal játszom. Ráadásul még aznap amikor megnéztem akkor éjszaka körül levettem a pólót amiben aludtam és ezt láttam álmomban(!)majd reggel(azon a reggelen amelyik nap nem tudtam álmodni) csodálkoztam hogy hova tűnt a pólóm aztán beugrott az hogy éjszaka levettem Ez miért van? 14-f


2010. máj. 30. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért történt, mert gyengék az idegeid. Nem kell szégyelni, velem is ez van, nem is nézek horrort (ahhoz nekem túl élénk a fantáziám), csak én azt hiszem, hogy valamelyik szereplő követ és meg akar ölni...
2010. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Azt álmodni amit szeretnél? Több megoldás is van kinek mi válik be vagy beválik-e egyáltalán.

-Erősen gondolj arra amiről álmodni akarsz lefekvés előtt.

Vagy:

-Elalvás előtt tégy fel valami kérdést (akármilyet) azzal kapcsolatba amit álmodni szeretnél

Én ezt a kettőt tudom :) Ha horrort nézel és lefekvésnél gyötörnek a képek akkor pedig próbáld az "ilyesztő képeket" viccesre alakítani a képzeletedben. Pl. a csajnak aki kimászik a tvből zöld lesz a feje és kipukkad mint egy lufi vagy elszáll xD Ilyesmik :)

2010. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ha valamiről szeretnék álmodni, arra gondolok, ming el nem alszom :)

Én is már láttam a Kört, hát.. én ugy emlékszem rá, hogy egy csaj mászott ki a tv-ből, akinek Michael Jackson feje van xD nemtom, de én igy emlékszem rá.. nem akarom megint megnézni :D

2010. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából az a Horrorra akadva 3 és mepróbáltam úgy elképzelni ahogy abban volt de tudtam hogy úgysem úgy néz ki. Egyébként meg az a játék amire gondoltam az a silent hill origins PSP-re na azt az első ijesztő jelenetnél egyből abba hagytam
2010. máj. 30. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon kedves barátom elmondta, hogy hogy álmodhatok arról, akiről akarok.:

- Válassz egy helyszínt. Mondjuk pl. a konyha. Mielött lefexel, járdd végig a konyhát, nézdd meg mindent, hogy mi hogy van.

- Feküdj le, és csukd be a szemed. Elalvás elött, gondolj a helyszínre, ami jelen esetben a konyha, majd képzeldd oda azt a személyt, akit szeretnél.

- Képzeldd el a cselekvést.


Én kiprobáltam, én nagyon megijedtem. furcsa érzés lett úrrá rajtam. Sajnos nem tudtam megkülömböztetni egy ideig az álom világot a valoságtól. ezek az én tapasztalataim, és nem szeretném elvenni tőle a kedved. :$ :).

2010. máj. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és az a helyszín lehet akár külföldi is?
2010. máj. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!