Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjjel nyomasztó és furcsa...

Éjjel nyomasztó és furcsa álmom volt. Van itt olyan aki meg tudná fejteni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy az ágyamon feküdtem éjszaka és láttam, hogy a párkányomon ül egy férfi háttal az ablaknak. tétováztam kicsit de utána Odamentem az ablakhoz mire átugrott az erkélyre (ami a szüleim szobájából nyílik). Gyorsan átmentem szüleimhez hogy felébresszem őket hogy betörő van a házban, de addigra már bent volt. Egy terhes férfi volt nagy hassal. Azt mondta, hogy az előző barátnőjét megölte és megette és most ő terhes a gyerekkel, és azt akarta hogy most én legyek a barátnője. Másfél órát volt nálunk és ezalatt a szüleim nemhogy kirakták volna, de megkedvelték. Anya közölte velem, amikor el akartam küldeni a férfit, hogy ne beszéljek így vele, mert ő már családtag.


19 éves lány vagyok



2017. nov. 7. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem bízol a szüleidben, úgy érzed nem foglalkoznak az érzéseiddel. A szüleidnek csak az a fontos, hogy gazdag legyen az illető. És erőszakkal össze akarnak hozni vele.
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az első mondat teljesen igaz
2017. nov. 7. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
A hideg futkosott a hátamon miközben olvastam.
2017. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szőrnyűnek látod azt, hogy valaki benyalja magát a szüleidnél. És össze akarnak hozni vele. Nem törődve az érzéseiddel.
2017. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3-as meg tudom érteni:D

az a fura h egyébként a szüleim egyáltalán nem szólnak bele a kapcsolataimba... nem is igen tudnak az ilyenekről...

2017. nov. 8. 21:34
 6/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az igaz hogy nem törődnek az érzéseimmel, de az máshogy nyilvánul meg
2017. nov. 8. 21:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy agresszív, terhes, macskát szimbolizál az a férfi álmodban. Hozzátok dörgölőzött (barátkozni akart) és megkedveltétek.
2017. nov. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz magadon.
2017. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó ezt hogy érted?
2017. nov. 9. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Az álmok ilyenek. Sohasem tudhatjuk, mi az amit az agyunk hoz létre, és mi az amit a valóságból merít. Az álmok azért jönnek létre, mert bizonyos dolgokat nem tudunk hova tenni, helyesen értelmezni. Az emlékek hatással vannak személyiségünk alakulására. A személyiség azt jelenti hogy egy hasonló esetet, milyen viselkedéssel fogsz lereagálni.


Röviden valami olyan történt te és a szüleid között, amire nem számítottál. Ütközik a benned lévő képpel, felfogásoddal. És ha rosszul könyveled el a dolgot, nem lesz megfelelő a hozzáállásod a szüleidhez.


Az álom a személyiségünk védelmi reakciója. Lehetőséget ad az élmény újbóli átélésére egy kicsit más szemszögből. Mint a filmrendezők valamit feltupíroz, valami meg lényegtelen benne. Az a fontos hogy arra késztessen, gondold át újra a történteket.

2017. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!