Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy gyermekem született, aki az én felelőtlenségem miatt meghalt, vagy legalábbis majdnem meghalt? (Erre már nem emlékszem, hogy végülis vett e levegőt utána)

Figyelt kérdés

Nincs még gyermekem, de szeretnék, nem görcsösen, fiatal vagyok még..

22/N


2017. nov. 9. 05:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvanvaloan aggodo tipus vagy, talan tulsagosan is aggodsz nehany dolgon, ami az almodban vissza jon. Az almok nem fogjak a jovot megmutatni, de a tudatalatti, felelmedet elohozhatja.


Egy pelda: X szemely nem tiszteli kellokeppen a ferjet/feleseget, nem fordit elegendo idot ra, de ettol fuggetlenul szereti. Tudja, hogy tobbet kene tennie azert, hogy boldogga tegye, de nem teszi. Ez a szemely almodhat arrol, hogy a ferje/felesege elhagyja es osszetorik szive, rettentoen szomoru lesz az almaban. No, amikor a szemely felkel, elgondolkodhat, hogy miert almodta azt, amit almodott.


Magyaran a te esetedben ez csak egy felelem, tudatalatti, vagy sem, almodban visszajott.


Felesleges itt termeszetfeletti dolgokra gondolni az almok kapcsan, mint ahogy nehanyan teszik.

2017. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 9. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!