Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt almodtam, hogy egy kutya...

Azt almodtam, hogy egy kutya elkezdi nyalogatni a fulemet, majd atvaltozik a baratnomme es utana elkezd harapdalni es tepni, szo szerint fizikai fajdalmat ereztem. Ez hogy lehet es mit jelent?

Figyelt kérdés
Tenyleg effektive ereztem, ahogy harapdalt. Mintha valosag lett volna. Ijeszto volt, mint valami demon.

2017. júl. 18. 09:45
 1/8 anonim válasza:

Az álmok nagyon sokszor tünnek valóságosnak, sőt sokszor fizikai következményei is vannak. Például ha rémálmod van, nagy eséllyel leizzadsz, mert ha nem tudatosan álmodsz akkor elhiheted azt, hogy ez a valóság és a tested úgy reagál rá.

Mondanám, hogy aludj rá egyet és felejtsd el, de az szemétség lenne:D

2017. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ennek nem fizikai "kovetketkezmenyei" voltak, hanem almomban szo szerint ereztem a fajdalmat ahogy belemharapott
2017. júl. 18. 12:00
 3/8 anonim válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam hogy egy oroszlán megharapott, felijedtem rá és éreztem a fájdalmat amit álmomban. Kiderült hogy pont ott ütöttem meg magam ahogy forgolódtam. Elöfordul, hogy ami körülöttünk történik amíg alszunk, az agyunk beleszövi az álmainkba.
2017. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán érezheted álmodban, hogy fáj. Egyszer azt álmodtam, hogy valami van a számban és nem bírom kivenni. Amikor felébredtem, nem volt semmi, pedig álmomban éreztem, hogy ott van az a dolog. Vagy most terhes vagyok és nagyon kívánok mindenféle kaját, sajnos sok olyat is, amit nem ehetek. Gyakran álmodom, hogy ezeket az ételeket eszem és teljesen valóságosan érzem az ízeket, állagot, mindent.
2017. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy le fogod cserélni a barátnődet egy kutyára. Tudod ez gyakran megesik az allatvédők között. Mindenesetre én drukkolok nektek. 😏
2017. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen ételeket nem ehetsz?
2017. júl. 18. 20:47
 7/8 anonim válasza:
Delator ez már csak ilyen...:D
2017. júl. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy valamilyen fájdalmad volt, és erről álmodtál.

Az egyik középkori szenttel történt ilyen, amikor szívrohamot kapott álmában, és emiatt egy vallásos álma volt.


Egy kivizsgálás nem ártana ott, ahol a fájdalmat érezted.

2017. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!