Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vált valóra álmotok?

Vált valóra álmotok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi ,hogy nektek olyan álmotok amit álmodtatok alváskor az ilyen álmotok vált valóra ? Vagy voltatok olyan helyzetbe ,hogy mintha már egy bizonyos esemény ugy ugrik be ,hogy már megálmidtátok azt korábban ?

2017. nov. 29. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyszer azt álmodtam, hogy Mick Jagger vár rám a ház elött, mert megyünk a Tescoba. Eddig nem vált valóra.
2017. nov. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer azt álmodtam, hogy egy bazi nagy épületben belül mászkálok, és ahogy felnéztem, egy piramis alaku tetőüveg volt fent.

Másnap mentük Pestre, és valamelyik plázába bementünk, mászkáltunk bent, felnéztem, és ott volt a piramis alakú tetőüveg.

Leesett az állam. :)

2017. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mielőtt először mentünk nevelőapám szüleihez, megálmodtam, hogy milyen a házuk meg a kutyájuk.
2017. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. nov. 30. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy felèbredtem. Aztán tènyleg felèbredtem.
2017. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Én sokszor álmodok meg dolgokat főleg emberekkel kapcsolatban. Ha nem is a konkrét eseményt, de valami utalást.


Példák:


Volt egy ismerősöm, akivel jóban voltam régen aztán, mikor ő többet akart, mint barátság, egy idő után megszakítottam vele a kapcsolatot, mert az összes kapcsolata ráment, hogy továbbra is a barátom akart maradni. Ő nem örült neki, még évekig írt nekem néhanap, de a saját érdekében nem vettem fel vele a kapcsolatot. Kb. 5 év után megjelent álmomban egy közös ismerősünk, aki azt mondta, hogy a srác üzenni akar nekem valamit. Nem igazán foglalkoztam vele, de pár nap múlva mondta a közös ismerős, hogy képzeljem el, xy eljegyezte a barátnőjét. Ugyan ez volt az esküvője előtt és a kisfiánál is. Valahogy mindig megjelent álmomban. Mikor legutóbb álmodtam vele azt mondta, hogy a feleségével elhidegültek egymástól. Pár nap múlva mondta a közös ismerős, hogy válnak.


Egy gyerekkori barátom is jelent már meg. Születésünk óta ismerjük egymást és 20 éves korunkig szinte minden nap találkoztunk is. (Egy oviba, általánosba és középsuliba jártunk, ráadásul szomszédok voltunk.) Én aztán elköltöztem nem igazán tartottuk a kapcsolatot, majd kb. 1 év múlva azt álmodtam, hogy hintázunk az udvarukon és ő épp elbúcsúzott tőlem. Kíváncsiságból rákérdeztem tesómnál, hogy tud e róla valamit és ő mondta, hogy hamarosan kiköltözik külföldre a barátnőjéhez.

(A durva, hogy álmomban azt mondta, hogy szerelmes volt belém, de most végleg lemond rólam. Ez azért olyan sokkoló, mert visszagondolva felnőtt fejjel tök egyértelmű, hogy szeretett, de akkor valahogy nem vettem észre, pedig gyakorlatilag 20 éven át pátyolgatott, megvédett. Amég nekem nem lett barátom ő nem is próbált csajozni és mikor megtudta, hogy járok valakivel suliba menet teljesen kiakadt és otthagyott az utcán. Mikor lett barátnője is volt, hogy nem ment el hozzá, csak mert rosszul lettem és azt mondta inkább rám vigyáz. Rengeteg apró jel volt, mikor az ideálját kérdezték gyakorlatilag engem írt le, de akkor is úgy voltam vele, hogy hát nem csak nekem van barna hajam, stb. Komolyan nem tudom, hogy nem esett le a dolog, pedig többen is mondták nekem anno, de mikor felébredtem teljesen le voltam sokkolódva. Azt tudtam, hogy oviban "szerelmes" volt belém, de ezt kinövi az ember... Én mindig testvérként tekintettem rá ezért fel sem merült bennem, hogy ő máshogy néz rám.)


Barátnőm babáját is megálmodtam, de úgy gondoltam hülyeség, hogy lenne már terhes aztán pár hónap múlva elárulta, hogy tényleg babát vár, csak még nem akarta bejelenteni.


Olyan is volt, hogy álmomban megjelent egy srác, nem volt ismerősöm majd másnap beült mellém a buszon. (Biztos láttam már korábban is, csak nem jegyeztem meg.) Azért rendesen meglepődtem.


Volt, mikor azt álmodtam, hogy biciklivel jövünk le a családdal egy kanyargós hegyi úton én meg nem tudtam bevenni a kanyart és lezuhantam. Pár hét múlva biciklivel mentünk rokonokhoz, de hazafelé le volt zárva a tervezett út és merre mentünk haza? Azon az úton, ahol álmomban lezuhantam. A valóságban már be tudtam venni a kanyart, de azért ijesztő volt.


Ha egy családtag meghalt ő is megjelent elköszönni tőlem, de szerintem ez nem olyan szokatlan.


Ezek azért viccesek amúgy, mert én nem igazán hiszek az ilyen dolgokban, de ezek után úgy tűnik kénytelen leszek. Ezt már nem lehet a véletlenre fogni. :D Sajnálom, ha nem pont a kérdésre válaszoltam.

2017. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi , éppen én is azt álmodtam a tegnapelött egy volt osztálytársam apjával találkozok a suli folyosón ,aztán közbe az ismerösömmel találkoztam ugyanott annyi volt ennek az esélye mint fehér hollót látni ugyanis ő 60km re onnan tanul fogalmam sincs hogy került oda csak köszöntünk egymásnak s annyi :/ , azelőtt volt barátnőmmel álmodtam ,hogy megöleltük egymást és ujra szerelmet vallottunk ,másnap egymás melett mentünk fel a lépcsőn egy szót sem szóltunk egymáshoz pedig senki nem volt joformán a közelben ,én akartam volna vele beszélni de hang nem jött ki a számon ,ö meg mikor már nem volt melettem akkor megnézett és én fél szemmel láttam öt :)
2017. dec. 9. 20:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak valóra vált rémálmok vannak. Utálok már élni!
2017. dec. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer férjem anyjáéknál voltunk vidéken és azt álmodtam este, hogy a húga terhes. Másnap átmentünk a férjem bátyjához, akinek az élettársa mondta, hogy azt álmodta, hogy terhes vagyok. Ott voltunk akkor én, a férjem, a férjem húga és barátja, a férjem bátyja és élettársa. Nevetve tiltakoztam, és mondtam, hogy én meg férjem húgát álmodtam terhesnek. Mi egyébként akkor kb. 1,5 éve próbálkoztunk, de nem kötöttük senki orrára. Persze sejthették, mert 1,5 évvel korábban házasodtunk össze. Az sem volt titok, hogy férjem bátyjáék akartak gyereket, mert épp az esküvőnk után elhalt egy pár hetes terhességük. De azóta eltelt 1,5 év, én már rég nem is hittem benne, hogy sikerülni fog nekem teherbe esni...Miután így körbeálmodtuk egymást, pár hónap múlva kaptuk a hírt, hogy férjem bátyjának élettársa 2 hónapos terhes. Pont ekkor nagyon gyanús terhességi tüneteim lettek. Csináltam tesztet, ami azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. 1 hét múlva megkérdezte egy ismerősöm, hogy csak nem terhes vagyok, látja az arcomon. Aztán mikor nem jött meg a menzeszem időben, már gyanakodtam. Épp fent voltak anyós és após nálunk pár napot, amikor felhívta őket a férjem húga, hogy pozitív lett a terhességi tesztje. Mi pont arra készültünk ekkor, hogy ha elutaztak anyósék, újra csinálom a tesztet. Férjem vitte le őket autóval. Másnap reggel megcsináltam a tesztet, és akkor már mutatta, hogy terhes vagyok.


Tehát mindhárom testvérnél baba lett szinte egyszerre.


A plusz poén, hogy mi titkoltuk a legtovább, mi voltunk az egyetlenek, akik majdnem 3 hónapig vártunk a bejelentéssel. Mivel temetés miatt le kellett hozzájuk utaznunk, arra gondoltuk, feldobjuk kicsit a hangulatot és levittük az első ultrahang képet. Akkor már az egész családban az volt a téma, hogy férjem húga és bátyja élettársa terhes. Mikor a húga meglátta a képet, sírva nevetve ugrott a nyakamba, majd úgy nagyjából az egész család a nyakunkban volt és úgy nevettünk, hogy folyt a könnyünk. Akkor mondta a férjem húga, hogy a bátyjáék élettársa megálmodta. Azt álmodta, hogy mi is babát várunk, csak mi titkoljuk.


A 3 baba 2 hónap különbséggel született. A báttyéknál január végén, majd a férjem húga március 25-én, én pedig március 31-én szültem. Most lesznek 4 évesek az unokatestvérek. :)

2018. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez valóban érdekes :) Isten éltesse őket meg titeket is sokáig !! :) , köszi ,hogy leírtad :)
2018. jan. 13. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!