Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan álmotok, hogy...

Volt már olyan álmotok, hogy valaki beteg, rosszul van az álomban, közben meg te vagy nem jól?

Figyelt kérdés
Álmomban egy két ágyas szobában voltam, az ágyak felett monitorok, régi típusúak. Nővér voltam álmomban. A két ágyban női betegek feküdtek. Az egyik nő ágyánál állva a monitort néztem, teljesen rendben volt minden. Aztán a nő elkezdett izegni mozogni, mintha dacolt, hadakozott volna valakivel, vagy csak poénkodott, hadonászott, magyarázott, feltérdelt az ágyba nekem háttal. Lehetett a nő úgy 75-80 éves. A monitort figyelve az ekg görbéje megváltozott, a pulzusa ide oda ugrált. Kértem, hogy feküdjön le az ágyba, de meg sem hallotta. Aztán szóltam egy munkatársamnak (akit nem láttam, de tudtam, éreztem, hogy ott van valahol), hogy hívjon orvost. Ő sem hallotta. Figyeltem az ekg-t tovább, egyre siralmasabban nézett ki, mire a pulzusa a nőnek már csak 30 volt aztán 0, aztán megint 30 és nulla és aztán maradt nullán. Csak nullát láttam és az egyenes vonalat. A nő még mindig térdelt, a szívét fogta és már ő kiabálta, hogy orvost, orvost ! Eszembe nem jutott, hogy valamit tenni kellene, újraéleszteni, vagy valami ilyesmi, csak álltam mint bálám szamara és a telefonhoz akartam menni, ami a kórteremben vagy szobában volt, hogy orvost hívjak, de nem bírtam mozdulni. Félelmet nem éreztem, nem éreztem semmit. Aztán felébredtem. Olyan furcsának láttam mindent mint még soha és úgy éreztem egy hajszál és nekem van végem :D Azon gondolkoztam, hogy vissza csukjam a szememet és menjek vissza az álomba vagy ne. Éreztem, hogy a szívem ezerrel ment, úgy dobogott, vert mintha futottam volna, (miután kinyitottam a szememet, kijöttem ebből az álomból), olyan mintha az ágyam is mozgott volna és az rázott vagy ringatott, dobált volna.

2017. nov. 21. 08:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álom teljes valósága a tudatalattid. Te vagy minden ember, helyszín, èrzès ès gondolat. Ahogy te èrzed magad, amit te gondolsz az törtènik körülötted. Ha hirtelen elfog a fèlelem akkor az álom fèlelmetessè, rèmálommá válik. Ha az öröm akkor örömtelivè. Ameddig nem vagy tudatos, vagyis nem tudod, hogy álmodsz ès magadat tapasztalod, addig reagálsz. Vèletlennek ès èrthetetlennek tűnik minden. Ki vagy szolgáltatva az álomvilágnak. Ahogy elfogadod, hogy álmodsz ès magadat tapasztalod, megszűnik a reagálásod ès az álom reakcióját irányítani kezded. Èrzèsekkel. Azonosulsz az elmèvel amiben vagy. God mode on. Ezt nevezik tudatos álomnak
2017. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!