Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a volt tanárom rákos...

Álmomban a volt tanárom rákos volt és adtam neki a mellemből. Folyt lent. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Anyával mentem el a volt tanáromhoz, aztán anya elment és a tanár elmondta, hogy beteg. Megmondtam neki, hogy segítek és mentünk a kórházba. Otthon tértem magamhoz, anya még nem volt otthon, őt vártam. Telefonon is próbáltam elmodnani neki, nem hallgatott meg, mikor hazaért, kigúnyolt és nem hagyta, hogy elmondjam, nem hitt nekem.

Sírva keltem fel és azóta is zokogok.

Mit jelenthet ez az egész?


2017. dec. 7. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy adtal neki a melledbol? Implantatzmhoz, mellrak miatt? Vagy mi?
2017. dec. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az az érdekes, hogy a tanárom férfi. Mindkét mellemből vágtak le egy picit.

Nagyon fura volt az egész, de végül nem tudtam segíteni a tanáromon, hanem meghalt. És ezt akartam elmondani anyának, aki végig sem hallgatott.

20 éves lány vagyok, ha ez számít.

2017. dec. 7. 13:13
 4/6 anonim válasza:
Ez egy hülyeség, egy hülye álom, el kell felejteni és kész. Ha nagyon le akarnék vonni ebből bármiféle következtetést, hogy esetleg mellrákod lesz, vagy valakinek aki közel áll hozzád.
2017. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyád révén találkoztál a régi tanároddal. A tanárod megkívánt téged (rákos) és te kielégítetted (adtál a melledből). Anyádnak ez nem tetszik (kigúnyolt) és elvesztetted vele a kapcsolatot (halál).
2017. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tényleg van a melleddel valami... bár még nagyon fiatal vagy hozzá.

De lehet, hogy csak segíteni szerettél volna neki.

Anyád egy észlény lehet, ne foglalkozz vele.

Ha nem bírod túltenni magad ezen, menj el orvoshoz.

2017. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!