Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent akasztott emberrel...

Mit jelent akasztott emberrel álmodni?

Figyelt kérdés
Semmi közöm az illetöhöz, épp csak köszönőviszonyban vagyunk, egy kicsit alkesz a pali. Álmomban meg felakasztották, nem messze a házunktól, a szomszéd kertjében(de nem lakik a szomszédba senki). Elég sokan voltak az akasztáson, én leghátul álltam, úgy, hogy ne lássak semmit, mert nem akartam. Tehát nem láttam magát a tetemet, csak az akasztófát és egy kis részt a kötélből. Aztán lábujhegyre álltam, mert kiváncsi voltam és láttam a kalapját. Emlékszem, álmomban mondtam, hogy soha többé nem merek arrafele egyedül menni. Nagyon kellemetlen álom, főleg azért idegesít, mert nem is ismerem a pasast, csak a nevét tudom...Kérlek segítsetek!16/l
2010. jún. 2. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csak egy rossz álom volt. én meg már álmodtam azt hogy apa fejszével möli meg anyumat semmi nem történt mert csak rossz álom
2010. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HALÁL Hosszú élet. Ha saját halálodat álmodod meg: alapvető változás, megújulás az érzelmeidben; régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod. Hozzátartozó haláláról álmodni: bevallhatatlan ellenszenv; súlyos sorozatos sértés, amit elszenvedtél. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál, mint figura: változás, ami akaratod ellenére is bekövetkezik. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.


AKASZTÓFA - Veszekedés, még inkább: visszafojtott indulat. Nem tudod kiadni magadból a mérged.


Valamelyik lehet a kettőközül, szerintem

2010. jún. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!