Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom?

Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés
Szóval, álmomban hosszan és szorosan megöleltem az egyik iskolatársamat, aztán mondtam neki, hogy szívesen találkoznék még vele, mert szimpatikus. Válaszként valami olyat motyogott, hogy rendben, lehet róla szó, mire én a semmiből elővettem egy tapétavágó kést, és elvágtam a torkát. Nem tudom, hogy miért, de akkor jól esett végignézni, ahogyan elvérzik előttem... És nem, nem vagyok pszichopata, vagy bármi egyéb, mert én is meglepődtem magamon. A srácot nem ismerem, még soha nem beszéltem vele, éppen ezért nem értem, hogy miért pont ő szerepelt benne. Kissé zavaros az egész, de ennek ellenére remélem, hogy tud valaki segíteni. Köszönöm! 16/L

2018. jan. 1. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ért valamiféle szerelmi csalódás, valaki nem fogadta a közeledésed, és emiatt megharagudtál az illetőre? Legszívesebben megölnéd lelked mélyén bosszúból? De az álmodba azért mégsem őt tetted bele, hanem behelyettesítetted egy számodra közömbös személlyel, hogy legyen kin kiélni a frusztrációdat.
2018. jan. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, semmiféle szerelmi csalódás nem ért, még soha nem is közeledtem egy fiú felé sem...
2018. jan. 1. 01:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ölelés azt jelenti, hogy szeretni akarod, lelki egyesülés. A (kés) hirtelen dühbe gurultál. És megsértetted, úgy hogy többet nem fog szóba állni veled és lehet, hogy más lánnyal sem. Lelkileg megölted. Értelmetlenné tetted az életét, megfosztottad az életerejétől, a benne lévő szeretettől (vér).
2018. jan. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a tudat alatid szerint történt valami azal a fiuval élened ezért álmotad ezt amikor álmodunk a tudatalatink át veszi az irányitst és igyüzen a tudatosénednek hogy nebiz aban a fiuban
2018. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
"...nem vagyok pszichopata" Vagy csak nem tudsz róla.
2018. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Istenem, most azért vagyok pszichopata, mert álmodtam valami furcsaságot? Mindenkinek vannak beteg álmai, még neked is, csak időközben elfelejtetted, vagy senkinek nem beszélsz róla. A való életben nincsenek gyilkolásos hajlamaim, tehát erősen kétlem, hogy elmebeteg lennék.


A többieknek köszönöm, elgondolkozok a válaszaitokon!

2018. jan. 1. 17:41
 7/7 anonim válasza:
Én egy könyvben azt olvastam (Mit jelentenek az álmok?),hogy ez ezt jelenti: mások szorult helyzetét saját céljainkat használjuk ki
2018. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!