Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? Azt...

Mit jelenthet az álmom? Azt álmodtam, hogy három gyermekem született, (két fiú, egy lány), méghozzá egyszerre.16 éves vagyok, szóval elég érdekes lenne ha ez megtörténne. :D szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Furcsa egyébként, mert esélyes vagyok arra, hogy ikreim szülessenek majd. Ez összefügghet azzal, hogy egyszerre születtek? És az apjuk meg sehol nem volt és kérdeztem is az álmomban anyukámtól, hogy tegnap tényleg szültem, vagy csak álmodtam? Furcsa volt mert elképzelhetetlen lett volna hogy teherbe essek.. vajon miért álmodtam ezt?

Ja és lány vagyok még mielőtt valaki megkérdi.



2017. nov. 29. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogyha valaki gyerekkel álmodik,akkor pletyiznek róla.De lehet,hogy sokat foglalkoztat a gyerektéma is, habár még nem vagy abban a korban.
2017. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem félsz a terhességtől vagy hogy otthagy majd a férjed ha eljön az idő?
2017. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 de, attól kicsit félek
2017. nov. 29. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy valami lehetőséget, ígéretet érzel a lelkedben (gyerek). A fiú jót jelent, a lány rosszat. A hármas szám szerencsét hoz, változatosságot ígér.
2017. nov. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Skul Stars válasza:

Az van hogy az ösztöneid dolgoznak.

Régebben az emberek éltek 30 évet.

Te a gyerek válás korban vagy.

https://www.youtube.com/watch?v=WFJjbElpBMw

2017. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!