Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már valakinek olyan hogy...

Zámocsník Angica:)) kérdése:

Volt már valakinek olyan hogy álmodott valamit, és mikor felelt érezte?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy erdőben kóricáltam, majd kisebb zavartság fogott el. Egyszer csak valami felemelt a földtől, majd deréknál szó szerint ketté tört. Mikor felkeltem alig bírtam hajlongani, és ha le is feküdtem oldalra, furcsa fájdalom volt a derekamban. Történt már valakivel hasonló?

#fájdalom #Valóságos álom
2018. jan. 8. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Legutóbb, ha jól emlékszem, egy vámpírral álmodtam (nem vicc), aki a nyakamból akart táplálkozni, de én hátrahajoltam, így valahogy a hasamat kezdte el szívni. Rohadtul fájt, és rendesen éreztem, hogy szívja. Mikor felkeltem, még mindig éreztem azt a kellemetlen érzést.
2018. jan. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy már alvás közben is fájt a derekad és ezért álmodtál ilyet.
2018. jan. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy azt álmodtam kivertem a fogam. Mikor felebredtem,rajöttem, hogy az ágy szélen fekszem és az ágykeret éle nyomja az arcom, fájt az egész arcom ott, ahol álmomban kipotyogtak a fogaim 😁
2018. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én egyszer azt álmodtam, hogy nagyon fázom, és amikor felkeltem, tényleg fáztam. Meg olyan is volt, hogy azt álmodtam, hogy két nap múlva lesz az apám temetése, és amikor felkeltem, tényleg két nap múlva volt az apám temetése. Nincs ebben semmi varázslat.
2018. jan. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!