Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Más is álmodott már ismerőse...

Más is álmodott már ismerőse haláláról?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy meghalt egy ismerősöm. Nagyon rosszul ébredtem, és azóta sem múlt el ez a rossz érzés.

Nem megy ki a fejemből. Már azon gondolkozom, hogy felhívom. De nem olyan, akivel napi kapcsolatban vagyok. De egyszerűen nem hagy nyugodni. Ugye nincs ilyen, hogy igazából meghal valaki, akinek a haláláról álmodunk? Mármint hogy akkor hal meg, amikor álmodunk róla.


2018. jan. 3. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az hogy meghalt, lelki értelemben történt. Vagyis azt jelenti, hogy megszűnt a barátságotok. Most már szinte idegenek vagytok egymásnak. Szétvált az életutatok. Más lett a célotok, szerepetek az életben. Neked is, neki is más barátai vannak, lesznek.
2018. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1: ez részemről igaz is. Ahogy írtam, már nem vagyunk rendszeres kapcsolatban. És nem is szeretném, ha a jövőben a szorosabb baráti körömhöz tartozna, bár régebben volt egy időszak, amikor elég sokat találkoztunk.

És ez tényleg lehet magyarázat arra is, hogy miért álmodtam ilyet. Úgy látszik, hogy ezt tudat alatt is közöltem magammal :)

2018. jan. 3. 18:41
 3/3 anonim válasza:
Én sokszor álmodom nagyanyám haláláról, szóval igen.:(
2018. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!