Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az hogy megálmodjam...

Lehetséges az hogy megálmodjam a jövőt vagy éppen egy személyt akit meg fogok ismerni?

Figyelt kérdés

már egy ideje rendszeresen álmodok egy Bence nevű 15-16 éves fiúról akivel egy városban lakunk.. és megálmodtam ahogy összejövünk. Mindenre emlékszek, a kinézetére hajara stb. de nem ismerek ilyen fiut

Lehetséges hogy az álmom megtörténjen a való életben? Valakinek volt már ilyesmi tapasztalata?


2018. jan. 8. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Csak nem sok. Keress Bence nevű fiúkat és ismerkedj velük, hátha találsz egyet, aki hasonló az álmodban levőhöz xD
2018. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez érdekes.Velem még nem volt ilyen.Mindenesetre,tett úgy ahogy az előttem szóló,keress Bence nevű fiúkat.97% hogy valóra válik.Amúgy,hogy ismerkedtetek meg az álmodban??
2018. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem túl valószinű, de végülis, idővel kiderül úgyis.
2018. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek:)

Az utcán találkoztunk asszem:D

2018. jan. 9. 07:01
 5/6 A kérdező kommentje:
találkoztam ma vele valahol de nem mertem ráköszönni mert még nem ismerjük egymást:((
2018. jan. 9. 15:57
 6/6 anonim válasza:
Velem egyszer történt hasonló. Még általános iskolában álmodtam egy sárga felsős, hosszú fekete hajú lányról, aki óra közben bejött az osztályterembe és leült az egyik padhoz. Erre másnap új osztálytársat kaptunk egy hosszú fekete hajú lány személyében, aki éppenséggel pont egy okkersárga pulcsiban jött az első napjára. Kozmikus komikus... :)
2018. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!