Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az alom ha tobb...

Mit jelent az az alom ha tobb napja ugyanazzal a szemellyel almodok?

Figyelt kérdés
Különböző helyeken megjelenik mintha figyelne de sosem szol egy szot sem. Olyan szemelyrol van szo, aki sokat jelent nekem.

2018. jan. 13. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Valoszinu hogy az illeto sokat gondol rad, meg akkor is ha most eppen valamiert valoszinuleg nem kommunikaltok egymassal.
2018. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neked,azért éled meg álmodban is,a gondolataidban még éjszaka is jelen van.
2018. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ahogy írtad fontos neked, valószínűleg azért de lehet hogy hiányzik neked. Illetve valamilyen elfojtás miatt is lehet. Ha pl látsz benne valami olyat amilyen esetleg te is szeretnél lenni de ezt nem ismered be magadnak
2018. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
(Utolsó vagyok) egyébként nekem is volt ilyen. Én egy tanárommal álmodtam hetekig mivel nagyon tetszett az egyénisége(nem voltam belé szerelmes vagy ilyesmi)de nem akartam rá gondolni napközben mert ..hmm igazából már nem emlékszem miért:D
2018. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bánki Tomi ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Ha egymásután gyakran álmodod, akor valami fontos dolgot jelent, amit még nem értettél meg. Valamilyen módon kapcsolatban áll a mindenapi életeddel az álmod. De azt csak te tudhatod, hogy milyen kapcsolatban. Pár szóból nem lehet megmondani, hogy mit jelent egy álom része.

Esetleg egy ötlet: Az álmokban szereplő emberek, nem mindig azok, akikre az álmok jelentése vonatkozik. Lehetséges az is, hogy nem az álomban levő személyre vonatkozik az álom jelentése. Ilyen esetekben az álomban szereplő személy iránt az álmodó által érzett érzelmek, vagy egy emlék kapcsolja össze az álomban szereplő személyt és az akire igazán vonatkozik az álom.

Ez így egy kicsit bonyolultnak hangzik. Nem egyszerű dolog, Sigmund Freud és C. G. Jung fedezte fel ezt a kapcsolatot először. De pár mondatban nem lehet elmondani.


Ha gondolod írd le privát üzenetbe, hogy mit álmodtál pontosan. Én pedig kérdésekkel próbálok segíteni abban, hogy megértsd mit is jelenthet az álmod. Nekem volt olyan álmon régen, amit két év után értettem meg. Vannak nagyon bonyolult álmok is.

2018. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!