Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Nagyon...

Mit jelenthet ez? Nagyon régen álmodtam de a mai napig érdekel a jelentése.

Figyelt kérdés
Amikor nagyon kicsi voltam, olyan 5-6 éves korom környékén minden éjszaka felsírtam és magyaráztam egy néniről, hogy itt van a szobában. Na már most én ezekre nem emlékszem, csak egyetlen álomra amiben az volt, hogy felkelek és minden körülöttem fekete fehér, egyedül a Kutyánk volt színes, ugatott viszont nem volt hangja. Az ágyam mellett ott állt egy nő akinek nem volt arca viszont hosszú fehér haja és ruhája volt (olyan volt mintha a a haja beleolvadna a ruhájába), nem csinált igazából semmit csak ott állt az ágyam mellett és éreztem, hogy néz. Átszaladtam anyuhoz a másik szobába de nem kelt fel, így visszamentem a szobámba és visszaaludtam. Kb. 13 évvel később megtaláltam anyám naplóját amit abban az időben írt és kiderült belőle hogy ő is ugyanezt álmodta (ugyanúgy ugatta a kutya + fekete fehér volt minden) annyi különbséggel, hogy fölé hajolt és iszonyatosan félt tőle, megdobálta és kiabált vele. Viszont én soha nem beszéltem neki erről az álomról. Érdekel, hogy valaki esetleg tudja hogy ennek mi a jelentése, hogy mindketten ugyanazt álmodjuk annyi különbséggel, hogy én nem féltem tőle.

2018. jan. 23. 19:49
 1/9 anonim válasza:
20%

Ne hazudozzál már. Természetfeletti nem létezik, isten nem létezik. Ősrobanással keletkezett az univerzum, a vallások emberek által kreált mendemondák.

Nincs semmi szellem, álmoknak nincs jelentése, az agy összefoglalja a nap eseményeit.

Írjál regényt a hazudozásaidból.

2018. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hasznos választ. Megnyugodhatsz istenben nem igazán hiszek, viszont a természetfelettiben igen. Neked ez a véleményed, amíg nem történik meg veled addig úgyse fogod elhinni. Velem viszont megtörtént és szeretnék rá hasznos választ kapni.
2018. jan. 23. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tűnik, szellemetek van...
2018. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
bár nem tudok segítséget adni ebben a kérdésben.. de megfigyeltem már itt ha az ember feltesz bármilyen kérdést jön valami sertéstáplálék és leoltja a hülyeségével... bár szerintem az első válaszoló csak brahiból írta
2018. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
41%

# 4


Ja értem, te kutyatáplálék. Természetfeletti dolgokról beszélni nem hülyeség, fizikáról, tényekről meg igen. Na nézzed tovább az echo tv-t, az a neked való.

2018. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem tudtál olvasni, az is lehet, hogy anyukád elmesélte valakinek az álmát, te meg hallottad és a magadévá tetted. Furcsa az emberi agy, főleg kiskorban.
2018. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#1: "...álmoknak nincs jelentése, az agy összefoglalja a nap eseményeit." Én ugyan nem vagyok nagy híve az álomfejtésnek, de ez így marhaság. Az ember számtalanszor álmodik olyat, aminek semmiféle köze nincs az elmúlt nap, de meg az elmúlt hetek eseményeihez sem.
2018. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 6os válaszolóval értek egyet, lehet igaza van. Ugyanakkor lehetséges a szellem/valamilyen rosszindulatú lény jelenléte is. De mint láthatod nem kell aggódni miatta, valószínűleg iszonyat gyenge/nem olyan nagyon gonosz xd (remélhetőleg). Másrészt az emberi memória nem tökéletes ám! Lehet valamelyikőtök elmondta a másiknak, és úgy 'ragadt' a másikra.
2018. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor most elmondom itt is újra a racionális hülyék kedvéért akiknek másik topikban lenne a helyük,hogy az álom nem egy káoszszelep a nap eseményei után,vagy önálló agytevékenység,hanem a belső én által gondosan megkomponált szimbólumsorozat a nappali tudat számára,az általa tele gatyesszal küszöb alá temetett félelemgócok kifejezésére...amíg nincs meg ezeknek a feloldása addig a nap eseményei fogják rákényszeríteni,először értetlenkedés ismeretlen szorongások,végül paralízis,betegségek...szóval saját miliővel,színpaddal,nyelvezettel rendelkezik és minden embernél más,mivel különféle ingerek,megtapasztalások érnek bennünket...vagyis ez itt nem egy álom,ill.belemosódik..

Egyébként gyerekkoromban én sem féltem semmitől,egyetlen visszatérő rémálmom volt,mikor a saját házunktól minden éjszaka egy vicsorgó vérfarkas üldözött 3 utcán keresztül :) na az kemény volt..Ahogy olvasgattam évek alatt másoknak is hasonló,szóval még azt sem mondanám,hogy általános az álmod szimbólumcsomagja...utánanéztem kicsit,az arc nélküli ember jelentése:

"utalhat arra, hogy még keresi a saját identitását,még mindig nem képes olvasni az emberekben, érzéseikben, ezért azt kívánja bárcsak jobban megérthetné őket."

Azt olvastam 12%- a látóknak fekete-fehérben álmodik,de az ötvenes évektől a színestévé,pc játékok megjelenésével ezis egyre kevesebb..ez lehet,jó is,rosszis,merthogy a jelentése:

"gyakorlatiasságot, gondolatbeli egyenlőséget és rendet jelölnek. Tulajdonképpen azt jelentik, hogy szétválasztjuk álmainkban a valóságot a képzelettől. Így az élet tiszta perspektíváját bizonyítják, és minimális magyarázatot adnak a velünk történő, minket befolyásoló eseményekre."

vagyis a igazamvan :)

És őszinte leszek,nincs olyan,hogy 2 ember ugyanazt álmodja...nem szellem,hanem egészen más..kérlek nézz utána az Elohim névnek,konteósok "északi-típusú fajnak" nevezik...rengeteg beszámoló van róluk hófehér köntösbe öltözött hosszú fehér hajú androgün kinézetű látogatókról,akik szanszkritül beszélnek...Völgyzugoly biztos bejön :)

2018. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!