Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Par hete folytonos remalmaim...

Par hete folytonos remalmaim vannak es minden reggel azt álmodom, hogy mar felebredtem es nem tudok kimozdulni a testembol. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

Olyan 2-3hete kezdodott, hogy éjszakánként folyton remalmaim vannak es 2-3x esetleg 4x is felkelek ilyedtemben es utana napokig bennem vannak remalmok (foleg,hogy kovetkezo nap ugyan ez van). Es újjabban (kb 1hete) reggel mikor szol az elso ébresztőm es mikor felkelek par percig az agyban ugy erzem hogy bevagyok szorulva a testembe es nem tudok mozogni es mikor visszalszok (ra kb 3-5percre) akkor mindig ujra álmodom a reggelt mintha ébren lennék es ujra kezdenem a napot (szoval mintha nem aludtam volna vissza) viszont ugy zajlik ez az alom hogy a testem sehova se mozdul

Ez igy lehet bugyutan hangzik, de hétről hétre ijesztobb



2018. jan. 30. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olvass kicsit utána az alvásparalízisnek(álom bénulás).
2018. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne parázz rá, el fog múlni. Sokan átesnek ilyenen, mindenki sértetlenül túl lesz rajta.
2018. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ébresztőre is nehezen ébredsz és kelsz fel, akkor valószínűleg nem alszol eleget. Sokkal korábban kéne lefeküdnöd, és magadtól, frissen ébredni.
2018. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!