Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha azt álmodom...

Mit jelent az ha azt álmodom hogy a barátnőm terhes es szül?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A jövőt láttad előre. De nem vagyok biztos benne, hogy a tiéd.
2018. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
...szóval szerintem nem a tiéd. A múltkor láttam valakivel!
2018. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Leget egy jelentéktelen álom is én pl azt álmodtam h meghalok
2018. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni 3-as, de attol tartok, ez tenylegesen be is fog kovetkezni..(elobb vagy utobb). Igencsak rossz peldat kaptal elo :D De ne nevezzuk ezt "josalomnak" :)
2018. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Nahát te is előre láttad a jövődet? :O Egyre többen vagytok!
2018. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apa leszel.
2018. febr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezt álmodtam és 42 évesen sem lettem apa :-D lehet hogy azt jelenti hogy nem leszel apa.
2018. febr. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hargitai János válasza:

Nekem régebben volt egy olyan megfigyelésem ha valamiről álmodok az nem fog megvalósulni.

pl bele voltam esve egy lányba és megbeszéltük hogy megyünk valahova. Rá virradó éjjel vele álmodtam attól kezdve nem is készültem a találkozóra, sőt szerveztem teljesen más programot. Nem sokkal a megbeszélt időpont előtt jött a telefon, hogy így meg úgy de nem tud jönni... Persze ezt megelőzően már kiismertem a csajt meg nem ez volt az első eset hogy lemondta, de abban az időben elég nagy biztonsággal tudtam erre az álmos témára hagyatkozni.

Másik eset, hogy a haverokkal egy hete készültünk egy bringa versenyre, nem sokkal előtte álmomban ott voltam... Na mondanom se kell hogy semmi nem lett az egészből. Mindenkinek támadt jobb dolga minta Mátrába utazni egy csomó cuccal stb.


A te esetedben lehet azt jelenti hogy gyereket akarsz, vagy szüleid beszélték tele a fejed unokával.

Vagy az én sztorimat alapul véve azt is jelentheti hogy az életbe nem lesz gyereked attól a nőtől

2018. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!