Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy már harmadi...

Miért van az, hogy már harmadik alkalommal álmodom azt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Annyira realisztikusak, egyszer annyira beleéltem magam, hogy egész nap ezen paráztam.

Minden alkalommal, mikor felkelek, szakad rólam a víz (mondjuk, ez lehet a meleg miatt is), és kissé meg vagyok ijedve, vagy legalábbis nagyon lepődve. Nem tudom, miért, csupán ezt érzem.

Rosszul is érzem magam, ha felülök, szédülök. Egyszer annyira benne voltam az álombéli eseményekben, hogy majdnem megkérdeztem anyát, erről. -Mármint, erről az egészről.-

(Nem mellesleg, pont akkor jött is meg, amikor elkezdődtek ezek az álmok és előtte ezek a "tünetek" nem jelentek meg, sem emiatt, sem a meleg rovására.)

Eléggé nevetségesen raktam össze, de aki tud konkrét magyarázatot ezekre, kérem, ossza meg velem.

16/L



2017. aug. 10. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és utánakerestem, hogy mit jelent az álomban terhesnek lenni, de amiket írtak, nem igazán volt valóságon alapuló. Legalábbis számomra. (Magyarul nem kaptam választ.)

Ugyanis nem félek, milyen új dolog fog jönni, nem is tervezem még a családalapítást (nem is fogom)...stb.

2017. aug. 10. 15:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom, jó kategória-e, de ha már ezek álmok miatt vannak, szerinte jó. :/ :D
2017. aug. 10. 15:08
 3/3 thoomas26 ***** válasza:

Ahogyan megéled az álmod, arra enged következtetni, hogy nem szeretnél még teherbe esni, s az ettől való (akár tudat alatti) félelmed tör így a felszínre.

Megijedni nem kell tőle, s túl nagy jelentőséget sem érdemes neki tulajdonítani.

A te esetedben ez normálisnak tekinthető. Ha ezen túl teszed magad, s megérted, hogy nincs mitől tartanod, hiszen rajtad múlik minden, illetve azon, hogy mennyire tudatosan éled az életed, akkor ezek az álmok elhagyhatnak.


Jobban hat az érzékeidre ez az álom, erősebb gondolatokat, érzéseket viszel bele álom közben, s ezért érzed a szokásosnál valóságosabbnak.

2017. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!